Zakinthos - Tsilivi Admiral...

Perhe

Huomasin että tuossa aiemmin oli jo pieni keskustelu Zakinthoksesta mutta lisää kommentteja saaresta ja Tsilivi Admiral hotellista kaivataan.
Harkitsemme nimittäin ensi kesäkuussa matkaa ko. saarelle Aurinkomatkojen kautta. Meitä on 2 aik. 5v lapsi.
Hotelliksi olemme ajatelleet Tsilivi Admiralia. Kannattaakohan ottaa All inclusive - hintataso ravintoloissa on kuulemma lähes Suomen tasoa? Tsilivissä all inc. maksaa noin 350e kolmelta/ vko.
Onko Tsilivi Admiralin ruuista kokemuksia?
Olen erittäin kiitollinen kommenteista ja kokemuksista!

4

2226

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • summer 10

      ihan on samat ajatukset, että onko hyvä kohde ja hotelli lapsiperheelle ja kannattaako all inclusive siellä. Kun lukee kommentteja ne liittyvät lähinnä brittien suureen määrään, varsinkin sesonkina. Meille tärkeintä olisi rauhallinen, kaunis ja laadukas kohde, olisi kiva saada kommentteja tästä kohteesta!

      • Tsaki

        Moikka,

        Olisi mukava tietää kokemuksenne ko hotellista ja all inclusivesta mikäli matkanne toteutui. Myös muut mielipiteet tsakintoksesta, tsivilistä ja sukeltamisesta olivat erittäin tervetulleita.


      • tuli oltua
        Tsaki kirjoitti:

        Moikka,

        Olisi mukava tietää kokemuksenne ko hotellista ja all inclusivesta mikäli matkanne toteutui. Myös muut mielipiteet tsakintoksesta, tsivilistä ja sukeltamisesta olivat erittäin tervetulleita.

        Varsin keskinkertainen hotelli, löytyy huonompia ja parempia, all inclusive sapuskat menettelivät, kaksikertaa viikossa oli joku grilli-ilta vielä lisänä päivällisellä missä tarjoiltiin paikallisia lihaherkkuja jotka olivat oikein maistuvia. en nyt varsinaisesti voi suositella mutta kai toi oli hintansa väärti


      • sinne menossa
        tuli oltua kirjoitti:

        Varsin keskinkertainen hotelli, löytyy huonompia ja parempia, all inclusive sapuskat menettelivät, kaksikertaa viikossa oli joku grilli-ilta vielä lisänä päivällisellä missä tarjoiltiin paikallisia lihaherkkuja jotka olivat oikein maistuvia. en nyt varsinaisesti voi suositella mutta kai toi oli hintansa väärti

        Löytyykö lisää kokemuksia tästä hotellista ja sen all inclusivesta?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Trump ja Vance murskasivat ja nolasivat Zelenskyn tiedotusvälineiden edessä Valkoisessa talossa.

      Jopa oli uskomaton tilaisuus Valkoisessa talossa. Zelensky jäi täydelliseksi lehdellä soittelijaksi suhteessa Trumpiin j
      Maailman menoa
      739
      4533
    2. Zelenskyi ei suostunut nöyrtymään Trumpin ja Vancen edessä, siksi meni pieleen

      Trumppia täytyy imarrella, silloin homma toimii aina. Tähän Zelenskyi ei suostunut.
      Maailman menoa
      568
      3450
    3. Mikä on kaivattusi ärsyttävin piirre?

      Mun kaivattu on erittäin vastahakoinen puhumaan itsestä. Kääntää puheenaiheen aina muuhun kun hänestä tulee puhetta.
      Ikävä
      173
      2181
    4. Harmi että

      Pidät niin vastenmielisenä. Olen minäkin välissä ollut ihan kamala sinulle ja ihmetellyt miten voit minusta tykätä. Se o
      Ikävä
      12
      1754
    5. Miten saisin

      Sinut omakseni?
      Ikävä
      96
      1596
    6. MTV: Katri Helena repäisee kunnolla - Aivan uudessa roolissa TV:ssä - Tätä ei arvannut!

      No nyt iskelmälegenda ja koko kansan Katri Helena kyllä repäisee kunnolla! Upeaa heittäytymistä, Katri Helena! Lue, mis
      Suomalaiset julkkikset
      35
      1568
    7. TELIA pakottaa 4G-liittymiä väkisin 5G-liittymiin, vaihtaa ilman lupaa

      Ihmisten sopimuksia! https://www.is.fi/digitoday/mobiili/art-2000011063159.html "Telia on lähettänyt osalle 4g-asiakka
      Maailman menoa
      161
      1271
    8. OP Kaskimaa

      Niin sitten pankki vaihtaa nimeään ja pääkonttori siirtyy ties minne. Pulkkisen visio, Kainuu ei kelvannut.
      Kuhmo
      30
      1118
    9. Kaikkia ei voi miellyttää

      Eikä ole tarviskaan. Hyvää huomenta ja mukavaa perjantaita. 😊❄️⚜️✌🏼❤️
      Ikävä
      224
      1041
    10. Viimeiset helmiterveiset

      kaivatullesi tähän alas 🙇💙
      Ikävä
      70
      976
    Aihe