Eilatiin tekisi mieli mennä, syksyllä oli kiirettä eikä keretty. Helmikuun lopulla alkavat jälleen Lomamatkojen lennot. Säähistoriasta selvisi, että maaliskuussa on ainakin jo lämmintä, mutta helmikuussa saattaa olla viileää, varsinkin iltaisin. Kokemuksia helmikuuun lopulla matkustelleilta. Haluaisimme snorklailla ja uida, tarkeneeko?
helmikuun lopulla
Eilatiin?!
1
483
Vastaukset
- Ehjä
Olen kerran ollut Eilatissa helmikuun lopulla ja nyt palasin toiselta matkalta sieltä tammikuun alussa.
Merivesi on sopivan lämminta, yli 22 astetta. Rannalla kannattaa varautua tuuleen joka tuntuu hieman viileältä kun nouset merestä märkänä.
Päivät saattavat olla myös todella kuumia, varsinkin jos poistut rannikolta sisämaahan vaikka patikoimaan (kannattaa kokeilla).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093