...............

Kun kerran Vanha Liitto Ry on levinnyt ympäri Suomen, niin entäjä jos minä levittäisinkin tätä kuvaa vaikka vaihteeksi ympäri Suomen:

http://www.aijaa.com/v.php?i=5429728.jpg
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hyi häpeä.........

Äänestä

Senkun vaan levität! Ei se minua haittaa! Mutta näytä nyt itsetäskin jotain.
Sehän on jo huomattu että olet pelkkä puhe ukko.
Miestä ei ole edes tulla tapaamaan, kun on kutsuttu.
Eli nolla minun silmissä!

T. Veksi- Tampere.).

http://www.aijaa.com/v.php?i=5429411.jpg

Äänestä

Kommentoi aloitusta


punttikarju~ kirjoitti:

Kun kerran Vanha Liitto Ry on levinnyt ympäri Suomen, niin entäjä jos minä levittäisinkin tätä kuvaa vaikka vaihteeksi ympäri Suomen:

http://www.aijaa.com/v.php?i=5429728.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu