olemme 4-kymmpinen pari. viikonloppuna kävimme saunamaailmassa. suurin osa kylpijöistä miehiä, silmät tapillaan kun nainen tuli kylpylään.
jo suihkussa tuli tungosta ja höyrysauna tuli hetkessä täyteen. ja miehet tapittivat naisen haaroväliä kokoajan. ei siinä auttanut kuin käydä iso kylpypyyhe ympärille.
jo suihkussa tuli tungosta ja höyrysauna tuli hetkessä täyteen. ja miehet tapittivat naisen haaroväliä kokoajan. ei siinä auttanut kuin käydä iso kylpypyyhe ympärille.
Vastaukset 9
Vanhimmat
kuulu matkailufoorumille.
Tänne ei nyt ainakaan!
Siinähän taas kerran nähdään että kun kylpylään menee nainen niin miehet ovat silmät kiiluen tuijottamassa kuin eivät olisi koskaan naista nähneet. Sitten vielä muutamat kehtaavat vaatia pakkoalastomuutta saunoihin kun itse käyttäytyvät törkeästi.
Taidat kuvitella omiasi.
Pakko kysyä millaista uimapukua käytät? Tiedät kai, että uimapukuja on moneen lähtöön sporttisista naisellisiin lannehameisiin saakka, joten oiskohan ihan kylpylän käytöskulttuuria ajatellen fiksua pohtia lähtiessä millaisena haluat julkisesti esiintyä etenkin, jos kulutat aikaasi pohtimalla kuka sinua katsoo ja kuka ei.
Mielestäni pohdit aivan liikaa ja pilaat lomasi moisilla. Ihmisethän innostuvat aina enemmän, jos he huomaavat kohteen reagoivan ja jotkut jopa kiusaavat todetessaan, että tuohan vaivaantuu. Sinun sijassasi olisin oikein kiusallani pyllistänyt lisää ja ryhtynyt paapattamaan vaikkapa maailman rauhasta. Yleensä miehet vaivaantuvat naisista, joilla on ajatuksia päässään.
Tuolla saunamaailmassa ovat aatamin ja eevan "uikkareissa" (on se malli sitten sporttisempi tai ei niin sporttinen) ja korkeintaan pyyhkeen kera:
http://www.holidayclubhotels.fi/saunaosasto-katinkul.html
Aivan totta niin ja varsinkin eläkeläisukot siellä suorastaan tyydyttävät itseään.
Näitä kyylääviä ja siellä "notkuvia" vanhempia ukkeleita on ihan tavallisten uimahallien miesten pukuhuoneissakin...
ite oon käynyt 2 kertaa ja en ole huomannut kyttäämistä.
Olemme olleet avokin kanssa muutamia kertoja Katinkullassa emmekä ole huomanneet mitää erityistä kyyläystä. Avokkini on hoikka, seksikäs kolmekymppinen posliipimpsoineen, joten taitaa olla niin että jos nainen on itsevarmasti alaston ja ei kohtuuttomasti kiinnostu tuijottajapoikien/pappojen silmäilystä, ei sellaista naista kehdata erityisen kyyläävästi edes tuijottaa. Jos sitä tuntee itsensä araksi ja vaivautuneeksi, se on merkki kyylääjille että voi olla vahvempi ja ainakin yrittää käyttää tilanne hyväksi. Joskus sellaisessa tilanteessa olemme oikein yrittäneet löytää miestä johon saisi oikeanlaisen eroottisen silmäpelin aikaiseksi, niin emme ole onnistuneet.