koodasin(ei kannattanut) ja sain banaania,
ostin uuden css, tein uuden accountin ja etc
pelasin 2vk ja sain uuden banaanit, VAIKKA en käyttänyt yhtikäs mitään ccheattia, edes vittu skinejä, mistä mahtaa johtua?
CCheatit jäi mun osalta siihen ekaan vac banans sit lupasin etten koske niihin edes pitkällä tikulla, ja nyt taas sain ilman syytä.. mahtaa vituttaa....!!!!
CSS VAC BANS
2
366
Vastaukset
- It's me
Ei olis kannattanu käyttää hakseja.
Luultavasti toi sun toisen accountinkin banni johtuu siitä, että sun koneelle on jääny siitä haksista jotain tiedostoja tai koko häks homma.
Valven Anti secure träkkää heti haksaus ohjelman ja antaa bannit jos sulla on koneella CS:S haksaus ohjelma
Vaikka et sitä käyttäiskään
Ainut keino hävittää se haksaus ohjelma on formatoida tietokone
ellet tiedä missä kansiossa tai paikassa haksi on.- CS:S
Etsitään uusia pelaajia ja admineja!
!!Suomalainen!!
CS:S Assas!ns [Deathmatch server] [Friendly Admins] [Skins(coming soon)]
IP: 169.254.47.253:27015
Nettisivu: www.css-assasins.webs.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437397
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543683Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522920Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1931861- 471541