Megane 2, jarrupalat

Oletteko vaihtaneet jarrupaloja, paljonko maksoi?
Entä jarrulevyt?
3561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaihtanut palat sekä levyt.työ ei maksanut mitään kun vaihdoin itse. etupalosta maksoin kympin ja levyistä 45 euroa.tosin en tiedä miten tämä tieto sinua auttaa.

Äänestä
  • Moi, kun vaihdoit jarrulevyjä sekä paloja. Oliko vaikeata?

    Pajalla sanottiin, että jos vaihtaa etu ja taka jarrulevyt palat --> n500€.

    Kuulemma jotain takajarrulevyissä, että vaikeata tai jotenkin ihmeellistä.

    Farmarista puhuttiin. en usko että on eroa farmaris tai hatchissä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meganistiII kirjoitti:

Oletteko vaihtaneet jarrupaloja, paljonko maksoi?
Entä jarrulevyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu