g mauler

Levelit:
Att 50
Str 60
Ranged 54
Prayer 10
Mage 30.

Mitä kehitän, että pärjäisin paremmin pvp/ bh.
ps. en halua kovin isoks cb:ks.
2210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lisäys : onko 31 prayer hyvä ?

Äänestä
  • 34 pray kannattaa. Jos magea aijot vähän ottaa lisää, se ei nosta cb-leveliäsi. Suosittelen 65 rangea ja strenaa. Pray ilman muuta 31-34, ihan miten haluat. Ja jos haluat vielä katsoa, montako esim. Range leveliä tarvitset kunnes combattisi nousee, osoitteesta: http://www.tip.it/runescape/?page=combat_calc.htm

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gmaulz kirjoitti:

Levelit:
Att 50
Str 60
Ranged 54
Prayer 10
Mage 30.

Mitä kehitän, että pärjäisin paremmin pvp/ bh.
ps. en halua kovin isoks cb:ks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu