Loitsuja??

Tyyppi vaan

Haluisin kovasti saada pari TOIMIVAA LOITSUA joltain teistä ihanista ihmisistä..mm. Rakkausloitsu, ja jotkut muut hyödylliset loitsut olis tervettulleita.. VITSAILIJAt; älkää vaivautuko!

10

5631

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pucca

      En tiedä toimiiko nää esim sulla, ja onko kaikki vaan sattumasta tai tahdonvoimasta kiinni, mut tää rakkausloitsu pelas mulla!:
      Loitsun tarkoitus on saada sen kohde rakastumaan loitsun lukijaan. Tarvitset loitsuun myös jonkin kohteen omistaman esineen tai asian:

      "Diana, godness of love and the hunt, I pray to thee. Let my cries bind the heart of 's beloved. May she neither rest nor sleep until she submites to his will only. Diana! Bring about this love and bless it!"*******

      Niin ja siis tää pelas mulla, ei tarkota sitä että toimis sulla, nimittäin sitähän santaan että loitsut on joskus yksilöllisiä..

      • Maagikko

        Olisit laittanut samantien sen suomeksi. Kiitos jos teet sen. Me kaikki ei olla sitä ikäluokkaa joille on itsestään selvää koulun englannin tunnit. Näin kansakoulupohjalla.
        Kokeile myös tätä. Lähetä tunteidesi kohteelle meditoiden vaaleanpunaista valoa.
        Kantelettaresta löytyy loitsuja joka lähtöön...


      • buffyfani

        TOI ON NIINKU BUFFY VAMPYYRINTAPPAJA ELOKUVASTA JOTEN VÄHÄN RAJAA! ÄLÄKÄ TULE SELITTÄMÄÄN ETTÄ TOMMONEN TOIMII!


    • ylipappi

      Tässä pari kirjaa joissa loitsuja:Kansanomainen lääkintätietous,sks ja Lykyn avain,sks pitäisi löytyä kirjastosta.Kannattaa myös käydä katsomassa Nemiron nettisivut,siellä on myynnissä loitsuja eri tarkoituksiin.

    • Sira

      ..suosittele rakkausloitsuja kenellekkää, joka ne osaa tehdä.
      Pitää tuntea vastuunsa noissakin asioissa...
      Itsestään ja muista ihmisistä.

      Ei ole tarkoitus paasata, tai moralisoida, mutta sanoinhan kuitenkin.

      Ja jos loitsu toimii, haluatko elää suhteessa, jossa et tiedä, rakastetaanko sinua oikeasti, vai vain lumouksen vuoksi..

      Ja jos juttu ei sinun puolelta toimikaan, olet vastuussa kumppanisi kärsimyksistä.
      Kaikkia loitsuja ei olekaan ihan helppo perua...

      On eri asia Etsiä Rakkautta loitsun avula kuin kohdistaa se johonkuhun tiettyyn ihmiseen.

      Puhun nyt vain omasta kokemuksesta, enkä suosittele kenellekään, joka ei nautintoa toisen kärsimyksistä... :/

      • Ennali

        Moi!
        Olen miettinyt tuota asiaa ja olen halunnut usein käyttää loitsua, mutta omatuntoni vai mikä sitten on estänyt minua sitä tekemästä. Olen rakastanut salaa yhtä ihmistä jo useamman vuoden, mutta en ole uskaltanut tehdä mitään en loitsua hänen lumoamiseksi, mutta en myös elettäkään hänen suuntaan. Jos loitsun lukisin ja se toimisi olisinko sillon siis tehnyt todella väärin?


    • velhofanittaja

      Joo sama täällä haluaisin saada toimimaan joitain loitsuja..Voisko joku kertoa mistä löytäisi loitsukirjoja tai jotain yrtti kirjoja tai rohtojen reseptejä tai jotain sinne suuntaan..oisin tosi kiitollinen jos joku kertoisi

      • kinney

        Heips. keillä nämä OIKEASTI toimi?? ja voiku joku kertoa tarinansa tarkasti??


    • Anonyymi

      Sun kannattaa myös käydä sivuston noidan päiväkirjat sielt löytyy jotain ainakin

    • Anonyymi

      Nii joo ja sori et oon pari vuotta myöhäs

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      82
      3211
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      137
      2815
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      190
      2750
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      212
      2391
    5. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      127
      1807
    6. Kesäaika on normaaliaika...

      ...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul
      Maailman menoa
      187
      1561
    7. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      40
      1468
    8. Kristityt kastoiva alunperin upottamalla - upotuskaste annettiin vain uskoon tulleille aikuisille

      Raamatussa on käännösvirhe. Kaste tulisi olla upottaa veteen, jota kreikan sana baptizo tarkoittaa. Aluseurakunta kast
      Kaste
      458
      1219
    9. Nyt mä vihaan sua kyllä

      Jos sä oot oikeasti tämä takana! En ois ikinä susta uskonut! 😠☹️
      Ikävä
      88
      1045
    10. Muslimiyhteisö jyrähti - Kova vaatimus Orpolle ILtalehti

      Eiköhän se ala olla aika pistää stoppi noille muslimien vaatimuksille Suomessa ? Ei Suomessa ole pakko oll
      Maailman menoa
      188
      987
    Aihe