Loitsuja??

Tyyppi vaan

Haluisin kovasti saada pari TOIMIVAA LOITSUA joltain teistä ihanista ihmisistä..mm. Rakkausloitsu, ja jotkut muut hyödylliset loitsut olis tervettulleita.. VITSAILIJAt; älkää vaivautuko!

10

5592

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pucca

      En tiedä toimiiko nää esim sulla, ja onko kaikki vaan sattumasta tai tahdonvoimasta kiinni, mut tää rakkausloitsu pelas mulla!:
      Loitsun tarkoitus on saada sen kohde rakastumaan loitsun lukijaan. Tarvitset loitsuun myös jonkin kohteen omistaman esineen tai asian:

      "Diana, godness of love and the hunt, I pray to thee. Let my cries bind the heart of 's beloved. May she neither rest nor sleep until she submites to his will only. Diana! Bring about this love and bless it!"*******

      Niin ja siis tää pelas mulla, ei tarkota sitä että toimis sulla, nimittäin sitähän santaan että loitsut on joskus yksilöllisiä..

      • Maagikko

        Olisit laittanut samantien sen suomeksi. Kiitos jos teet sen. Me kaikki ei olla sitä ikäluokkaa joille on itsestään selvää koulun englannin tunnit. Näin kansakoulupohjalla.
        Kokeile myös tätä. Lähetä tunteidesi kohteelle meditoiden vaaleanpunaista valoa.
        Kantelettaresta löytyy loitsuja joka lähtöön...


      • buffyfani

        TOI ON NIINKU BUFFY VAMPYYRINTAPPAJA ELOKUVASTA JOTEN VÄHÄN RAJAA! ÄLÄKÄ TULE SELITTÄMÄÄN ETTÄ TOMMONEN TOIMII!


    • ylipappi

      Tässä pari kirjaa joissa loitsuja:Kansanomainen lääkintätietous,sks ja Lykyn avain,sks pitäisi löytyä kirjastosta.Kannattaa myös käydä katsomassa Nemiron nettisivut,siellä on myynnissä loitsuja eri tarkoituksiin.

    • Sira

      ..suosittele rakkausloitsuja kenellekkää, joka ne osaa tehdä.
      Pitää tuntea vastuunsa noissakin asioissa...
      Itsestään ja muista ihmisistä.

      Ei ole tarkoitus paasata, tai moralisoida, mutta sanoinhan kuitenkin.

      Ja jos loitsu toimii, haluatko elää suhteessa, jossa et tiedä, rakastetaanko sinua oikeasti, vai vain lumouksen vuoksi..

      Ja jos juttu ei sinun puolelta toimikaan, olet vastuussa kumppanisi kärsimyksistä.
      Kaikkia loitsuja ei olekaan ihan helppo perua...

      On eri asia Etsiä Rakkautta loitsun avula kuin kohdistaa se johonkuhun tiettyyn ihmiseen.

      Puhun nyt vain omasta kokemuksesta, enkä suosittele kenellekään, joka ei nautintoa toisen kärsimyksistä... :/

      • Ennali

        Moi!
        Olen miettinyt tuota asiaa ja olen halunnut usein käyttää loitsua, mutta omatuntoni vai mikä sitten on estänyt minua sitä tekemästä. Olen rakastanut salaa yhtä ihmistä jo useamman vuoden, mutta en ole uskaltanut tehdä mitään en loitsua hänen lumoamiseksi, mutta en myös elettäkään hänen suuntaan. Jos loitsun lukisin ja se toimisi olisinko sillon siis tehnyt todella väärin?


    • velhofanittaja

      Joo sama täällä haluaisin saada toimimaan joitain loitsuja..Voisko joku kertoa mistä löytäisi loitsukirjoja tai jotain yrtti kirjoja tai rohtojen reseptejä tai jotain sinne suuntaan..oisin tosi kiitollinen jos joku kertoisi

      • kinney

        Heips. keillä nämä OIKEASTI toimi?? ja voiku joku kertoa tarinansa tarkasti??


    • Anonyymi

      Sun kannattaa myös käydä sivuston noidan päiväkirjat sielt löytyy jotain ainakin

    • Anonyymi

      Nii joo ja sori et oon pari vuotta myöhäs

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      185
      6533
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      96
      5449
    3. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      124
      3421
    4. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      243
      3295
    5. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      86
      2398
    6. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      3
      2125
    7. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      19
      1776
    8. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      48
      1721
    9. Läppärit kahviloissa

      Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi
      Kahvilat
      47
      1614
    10. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      98
      1376
    Aihe