Loitsuja??

Tyyppi vaan

Haluisin kovasti saada pari TOIMIVAA LOITSUA joltain teistä ihanista ihmisistä..mm. Rakkausloitsu, ja jotkut muut hyödylliset loitsut olis tervettulleita.. VITSAILIJAt; älkää vaivautuko!

10

5699

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pucca

      En tiedä toimiiko nää esim sulla, ja onko kaikki vaan sattumasta tai tahdonvoimasta kiinni, mut tää rakkausloitsu pelas mulla!:
      Loitsun tarkoitus on saada sen kohde rakastumaan loitsun lukijaan. Tarvitset loitsuun myös jonkin kohteen omistaman esineen tai asian:

      "Diana, godness of love and the hunt, I pray to thee. Let my cries bind the heart of 's beloved. May she neither rest nor sleep until she submites to his will only. Diana! Bring about this love and bless it!"*******

      Niin ja siis tää pelas mulla, ei tarkota sitä että toimis sulla, nimittäin sitähän santaan että loitsut on joskus yksilöllisiä..

      • Maagikko

        Olisit laittanut samantien sen suomeksi. Kiitos jos teet sen. Me kaikki ei olla sitä ikäluokkaa joille on itsestään selvää koulun englannin tunnit. Näin kansakoulupohjalla.
        Kokeile myös tätä. Lähetä tunteidesi kohteelle meditoiden vaaleanpunaista valoa.
        Kantelettaresta löytyy loitsuja joka lähtöön...


      • buffyfani

        TOI ON NIINKU BUFFY VAMPYYRINTAPPAJA ELOKUVASTA JOTEN VÄHÄN RAJAA! ÄLÄKÄ TULE SELITTÄMÄÄN ETTÄ TOMMONEN TOIMII!


    • ylipappi

      Tässä pari kirjaa joissa loitsuja:Kansanomainen lääkintätietous,sks ja Lykyn avain,sks pitäisi löytyä kirjastosta.Kannattaa myös käydä katsomassa Nemiron nettisivut,siellä on myynnissä loitsuja eri tarkoituksiin.

    • Sira

      ..suosittele rakkausloitsuja kenellekkää, joka ne osaa tehdä.
      Pitää tuntea vastuunsa noissakin asioissa...
      Itsestään ja muista ihmisistä.

      Ei ole tarkoitus paasata, tai moralisoida, mutta sanoinhan kuitenkin.

      Ja jos loitsu toimii, haluatko elää suhteessa, jossa et tiedä, rakastetaanko sinua oikeasti, vai vain lumouksen vuoksi..

      Ja jos juttu ei sinun puolelta toimikaan, olet vastuussa kumppanisi kärsimyksistä.
      Kaikkia loitsuja ei olekaan ihan helppo perua...

      On eri asia Etsiä Rakkautta loitsun avula kuin kohdistaa se johonkuhun tiettyyn ihmiseen.

      Puhun nyt vain omasta kokemuksesta, enkä suosittele kenellekään, joka ei nautintoa toisen kärsimyksistä... :/

      • Ennali

        Moi!
        Olen miettinyt tuota asiaa ja olen halunnut usein käyttää loitsua, mutta omatuntoni vai mikä sitten on estänyt minua sitä tekemästä. Olen rakastanut salaa yhtä ihmistä jo useamman vuoden, mutta en ole uskaltanut tehdä mitään en loitsua hänen lumoamiseksi, mutta en myös elettäkään hänen suuntaan. Jos loitsun lukisin ja se toimisi olisinko sillon siis tehnyt todella väärin?


    • velhofanittaja

      Joo sama täällä haluaisin saada toimimaan joitain loitsuja..Voisko joku kertoa mistä löytäisi loitsukirjoja tai jotain yrtti kirjoja tai rohtojen reseptejä tai jotain sinne suuntaan..oisin tosi kiitollinen jos joku kertoisi

      • kinney

        Heips. keillä nämä OIKEASTI toimi?? ja voiku joku kertoa tarinansa tarkasti??


    • Anonyymi

      Sun kannattaa myös käydä sivuston noidan päiväkirjat sielt löytyy jotain ainakin

    • Anonyymi

      Nii joo ja sori et oon pari vuotta myöhäs

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Törkeä petosepäily Suomussalmella

      Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta
      Suomussalmi
      84
      3387
    2. Poliisi etälamautti, sitten pahoinpiteli

      Vaikeasti kehitysvammaisen niin vakavasti että kuoli pian sairaalassa. Ei osannut kehitysvammainen heti noudattaa polii
      Maailman menoa
      394
      1251
    3. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      36
      939
    4. Mies, olen pahoillani kun olen kuvitellut

      Että pitäisit minusta. En sitä mistään tähdistä kuitenkaan lukenut, mulle vaan tuli jostain semmoinen tunne, kun itse ty
      Ikävä
      65
      815
    5. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      189
      774
    6. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      271
      714
    7. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      22
      690
    8. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      31
      618
    9. Sysmä tarvitsee päätöksiä

      Sysmä tarvitsee päätöksiä – ei p*anjauhantaa** Kirjoitan kuntapolitiikan ulkopuolisena tarkkailijana. Sysmän poliittinen
      Sysmä
      17
      585
    10. Älä katoa elämästäni

      Kävelyllä mietin olisitpa varjo takanani vierelläni sivullani Älä katoa koskaan ole siinä pidä kädestäni kiinni ole kan
      Ikävä
      33
      576
    Aihe