Ihmeellistä

Kävin pitkästä aikaa lukemassa tätä foorumia, ja ihmettelen sangen suuresti? Muutama vuosi sitten täällä oli ihan järkeviäkin keskusteluja moottoripyöräilystä, nyt näyttää siltä ettei suurimmalla osalla tänne kirjoittelijoista ole mitään kokemusta moottoripyöräilystä.
4187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samaa mieltä,suurin osa täällä kirjoittajista vain arvostelee motoristeja.Onkohan niillä pahaolla liisinki saabin puikoissa.

Äänestä

  • Kävin pitkästä aikaa lukemassa tätä foorumia, ja ihmettelen sangen suuresti? Muutama vuosi sitten täällä oli ihan järkeviäkin keskusteluja moottoripyöräilystä, nyt näyttää siltä ettei moottoripyöräilystä keskustella ollenkaan vaan kaikki vaan narisevat ja itkevät muiden foorumilaisten kirjoituksista. Tänäänkään ei yhtään moottoripyöräaiheista keskustelun avausta vaan ainoasta hyvän joulun toivotuksia ja narinaa.

    Tuntuu ettei suurimmalla osalla tänne kirjoittelijoista ole mitään asiaa moottoripyöräilystä.

    Äänestä

  • identtinen skidi kirjoitti:

    Kävin pitkästä aikaa lukemassa tätä foorumia, ja ihmettelen sangen suuresti? Muutama vuosi sitten täällä oli ihan järkeviäkin keskusteluja moottoripyöräilystä, nyt näyttää siltä ettei moottoripyöräilystä keskustella ollenkaan vaan kaikki vaan narisevat ja itkevät muiden foorumilaisten kirjoituksista. Tänäänkään ei yhtään moottoripyöräaiheista keskustelun avausta vaan ainoasta hyvän joulun toivotuksia ja narinaa.

    Tuntuu ettei suurimmalla osalla tänne kirjoittelijoista ole mitään asiaa moottoripyöräilystä.

    Oiskohan se tuo valtionjohdon junailema lama syypää tähän?Näyttääpi vähän siltä,että suomalaisia usutetaan toistensa kimppuun.Silloinhan kaikennäköisten asiakirjaväärentäjä-finninaamaministerien on helppo laatia uusia "lakeja" turvatakseen oman perseensä säilymisen.Älkää menkö tuohon retkuun.OLKAAMME MOOTTORIPYÖRÄILYÄ RAKASTAVIA POTENTIAALISIA ELÄVIÄ OLENTOJA HENKEEN JA VEREEN!Joka tapauksessa Hyvää Joulua Kaikille Meille!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


R1150GS kirjoitti:

Kävin pitkästä aikaa lukemassa tätä foorumia, ja ihmettelen sangen suuresti? Muutama vuosi sitten täällä oli ihan järkeviäkin keskusteluja moottoripyöräilystä, nyt näyttää siltä ettei suurimmalla osalla tänne kirjoittelijoista ole mitään kokemusta moottoripyöräilystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu