Joiltakin joululaulukokoelmilta löytyy "salaperäinen" Susanna Lehto, kuka mahtaa olla? Onko Pasi Lehdon tytär tms.? Entinen Tenavatähti? Esiintyykö säännöllisesti? Laulaa esim. Kuului laulu enkelten aika hyvin.
Susanna Lehto
juon glögiä
1
1300
Vastaukset
- Anonyymi
mites google ei löydä mitään, laulaako nykyisin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121421
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764