vaikeaa

En nyt ymmärrä tätä valuuttakauppa keskustelua. Siis paljon helpompaahan on käydä pörssikauppaa, missä suhdanteet on vielä jotenkin arvioitavissakin. Miksei sijoitettu pörsseihin? Jos 50/50 peliin ryhtyy siinä joko voittaa tai tappio tulee, ilman riskikartoitusta! Typerää!
6218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei enään riitä pörssin 160 % voitot pitää olla uutta, valuuttakauppa on jo menneen talven lumia..
Uutuutena Bio-yhtiöt, atomi, öjy-varauksin, virtuaalipörssi.
Virtuaalipörssin tuotot voi olla 1000--10000 % ja rahojen menetys luokkaa 99 %

Äänestä

Saat wc-sponssina yli 400% tuoton ja vielä 20% alalinjasta TEKEMÄTTÄ TAI AJATTELEMATTA MITÄÄN. Muuta ei tarvita kuin RAHAA (voi olla harmaatakin).

Äänestä

ei valuuttakauppaa. Kauppaa käytiin oikeuksista toimimattomaan valuuttakauppaohjelmistoon sadalla miljoonalla eurolla!!!

Äänestä
  • Selvästi toimi, jos jokin osa liikkuu kyllä se silloin toimii !

    Äänestä

  • Insinoöri kirjoitti:

    Selvästi toimi, jos jokin osa liikkuu kyllä se silloin toimii !

    melko ruosteessa koko robotti. Hannulta menee Joulun pyhät öljytessä roboa.

    Äänestä

  • Insinoöri kirjoitti:

    Selvästi toimi, jos jokin osa liikkuu kyllä se silloin toimii !

    hyvin mahdollisena, että tuonkin vaivaisen ohjelman koodasi ulkopuolinen joka ei tiennyt ohjelman lopullista tarkoitusta. Poistetussa ketjussa siitä puhuttiin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


varovainen!! kirjoitti:

En nyt ymmärrä tätä valuuttakauppa keskustelua. Siis paljon helpompaahan on käydä pörssikauppaa, missä suhdanteet on vielä jotenkin arvioitavissakin. Miksei sijoitettu pörsseihin? Jos 50/50 peliin ryhtyy siinä joko voittaa tai tappio tulee, ilman riskikartoitusta! Typerää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu