lääkärissä..miten pääsee pois,kun ei ole rahaa piikkiin?
My life pelissä
ollaan jumissa apuva
4
641
Vastaukset
- tiivi103
Sama ongelma kuin edellä voisiko joku kertoa ratkaisun tähän. Rahaakin oli mutta pois lääkäristä ei päästä.
- mylifetyttö
eli, mullakin oli jäänyt lääkäriin, ja mulla ei ollut rahaa, joten se juttu kävi monta kertaa, pitää vaan tehä uus tyyppi :)
- h
Miten se uusi tyyppi tehdään??
- Anonyymi
Miten uus tyyppi tehdään?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 615123
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544602Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1234549Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2981807- 911462
- 831458
- 2281338
- 3151049
- 200961
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50870