Oisko mp- miehiä ens kesänä menossa itärajan taakse Laatokan kierrokselle...puolelta tahi toiselta...ei yksin kehtoo lähtee jos tulee vaik rengas rikkoja tai sen sellaista....porukalla mukavampi....ite asustelen tääl pohjois-karjalas...ei pitkä matka rajalle....laita postii jos sama suunta "[email protected]"
Mennään mennään karjalaan....
5
748
Vastaukset
- juusto3
En mistään rahasta ilman asetta tollepuolen rajaa.
- dl 1000
Katso peiliin, jos asetta tarvitset. Sota loppui 40-luvulla. Ihmiset tosi ystävällisiä varsinkin motoristeja kohtaan, toki vaikeuksia tulee missä vaan, jos niitä kerjää. Itse ainakin aion lähteä mukaan jos mahdollista.
- juusto3
dl 1000 kirjoitti:
Katso peiliin, jos asetta tarvitset. Sota loppui 40-luvulla. Ihmiset tosi ystävällisiä varsinkin motoristeja kohtaan, toki vaikeuksia tulee missä vaan, jos niitä kerjää. Itse ainakin aion lähteä mukaan jos mahdollista.
152 KERTAA ,ei jääny mitään mitä tarviisin,ja jätäppä mopo näkösälle yöks,vieläköhän on aamulla.Vitutti nukkuu pyörä vieressä,vähän ahdasta oli.
- kuuuulaaa..
juusto3 kirjoitti:
152 KERTAA ,ei jääny mitään mitä tarviisin,ja jätäppä mopo näkösälle yöks,vieläköhän on aamulla.Vitutti nukkuu pyörä vieressä,vähän ahdasta oli.
Varasta ne lainaa, mutta eivät muista palautaa, sama koskee koko karjalaa saatanan pahvipäät!(ryssät)
- pelt52
moi kysyppä semmoisesta osoitteesta karjalan reissua kun www.salpasafarit.fi noi teki ainakin viime kesänä retken laatokan ympäri.
Minnuu kiinnoistas kanssa kovasti sinnepäin lähtö ton keskieuroopan ja noi nyt tietää mut siin ois vähän
sitä jotain ja on tossa kiven heiton päässä.
Ps salpasafarit pitää päämajaa tossa lappeenrannan lähellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle442972Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362631Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532584Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1012244Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle482084Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3381874- 1501546
- 731408
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231188Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281175