mursu

Kuka hyvännäköinen äänekoskella ajelee vanhalla mersulla? Onko vapaa/varattu?
5367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

alkajaisiksi rekkari ylös ja kysäse sen perusteella omistajaa jostain numeropalvelusta. Alkaa ehkä helpottaan...

Äänestä
  • Totta!Mistä sitä rekkaria voi sitten kysästä?Ja miten?

    Äänestä

  • 00-00 kirjoitti:

    Totta!Mistä sitä rekkaria voi sitten kysästä?Ja miten?

    numeroon 16400 eli rek.no pelkästään viestiin ja tuohon numeroon lähetät niin johan alkaa selvitä..

    Äänestä

eikös ne ns. pesun kestävät savolaisen veljekset ajele ainaki semmosella mesellä! XD

Äänestä

joku mustalainen tietty,,ja niissä ei ole yhtään hyvännäköstä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


00-00 kirjoitti:

Kuka hyvännäköinen äänekoskella ajelee vanhalla mersulla? Onko vapaa/varattu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu