ford 91

mitenkähän voisin tarkistaa ford 91:n vaihdelaatikon öljymäärän.
1237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Koittaisit vähän tarkentaa! Fiesta,escort.sierra.scorpio.transit??.1.0 1.1 1.3 1.4 1.6 1.6i 1.8 2.0 2.0i 2.0i DOHC 1.8TD 2.3 2.5TD ,V6 vai cosworth? Manuaali vai automaatti?
Joissakin on tarkistusaukon pinnalta joissakin 1cm ali. Lainaa kirjastosta korjausopas, siitä löytyy kaikki huoltokohdat ja tilavuudet!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neiti 28 kirjoitti:

mitenkähän voisin tarkistaa ford 91:n vaihdelaatikon öljymäärän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu