Millon tulee se uus levy? Ihan mielenkiinnolla oottelen, kun se edellinen oli suoraan sanottuna aikamoinen pettymys... Kaks edellistä oli kyllä ihan huippuja, toivottavasti Avril palaa siihen. Mut jos se on samanlaista kun viimesin niin sitten taitaa tää uus jäähä kaupan hyllylle :(
Millon?
2
624
Vastaukset
- Abbey Dawnnn
Joskus loppukeväästä.
- Ostat kuitenkin!
Käy kuuntelemassa uusi single Alice niin et varmasti pety jos pidit enenmmän ekan ja toisen levyn kappaleista. Alice on yksi parhaista Avril Lavignen piiseistä. I'm with you on toki edelleen ehkä se ykkönen.
Itse kun kuulin ekoja kertoja Girlfriend kappaletta niin olihanse hieman erillaista kun aikaisemmat, mutta silti kuulosti kun useamman kerran kuunteli ihan hyvältä ja edelleen.
Kun sitten ostin The Best Damn Thing albumin olise itsellenikin pieni pettymys kahteen edelliseen albumiin nähden. Kun useamman kerran biisejä kuunteli se pettymyskin sieltä lopulta haihtui, vaikka kokonaisuutena se ei ehkä edelleenkään yllä sille tasolle mitä kaksi edellistä albumia antoivat minulle kun ostin ne.
Kyseessä on kuitenkin sen verran loistava artisti ja The Best Damn thing levylläkin on loistavia biisejä ja aikaa kun jonkin verran kului albumin ilmestymisestä niin on tätäkin albumia oppinut kuuntelemaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1424243
Milloin nainen saan sinut?
Kanssani eroottisiin hetkiin? Tiedät ja tunnet kovan haluni, hellyyden myös. Onko vastauksesi edelleen, että en tiedä, e222395Haluan että tiedät tämän
Jos luet täällä. En ole sinulle vihainen, vaikka asiat menivät niinkuin menivät. Ajattelin, että et tykkää minusta, jonk971979Trump syyttää sodasta Ukrainaa.
Vieläkö persut jaksavat naureskella sille kun väitetään Putinin ja Trumpin olevan parhaita kavereita? https://yle.fi/a/3891593- 371475
Johanna Turja, Putinin agentti Alavudelta
Johanna Turja: Ukraina on osa Venäjää https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/a4d2ab92-3cc7-41bc-9630-0b48f898e263281437Pride saapuu Iisalmeen
Miksi tällaista tapahtumaa pitää käsitellä kaupungin hallituksessa? Ihan sama kun pistäisi pystyyn umpikännimarssin ja k1761425- 2501285
- 2751145
- 761141