Mitä eroa on...

Mitä eroa on benjihypyllä ja sillä kun 80-vuotias kypsä naishenkilö ottaa sinulta suihin?
Tuntuu helvetin hyvältä mutta alas ei uskalla katsoa.
33637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis kumpi tuntuu hyvältä ja kummassa ei uskalla katsoa alas?

Äänestä
  • Huh huh... Tainnu ollu pierussa kun tuon kirjoitin, "mitä samaa?" pitäisi kuulua kysymys.
    Anteeksi

    Äänestä

  • bungee kirjoitti:

    Huh huh... Tainnu ollu pierussa kun tuon kirjoitin, "mitä samaa?" pitäisi kuulua kysymys.
    Anteeksi

    tainnu olla se 80 vuotias kypsä nainen ottamassa poskee,ku oot menny sanoissa sekaisin sellasessa hurmio kliimaksessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bungee kirjoitti:

Mitä eroa on benjihypyllä ja sillä kun 80-vuotias kypsä naishenkilö ottaa sinulta suihin?
Tuntuu helvetin hyvältä mutta alas ei uskalla katsoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu