Metsästys

Pari&Seksi

Miesten saunomisen jälkeen syötäis ja nauttisimme takkatulen lämmössä vielä viiniä.
Tunnelma siinä on sopivan eroottinen jota on lisätty sopivan seksikkäillä vaatteilla.
Etukäteen on sovittu naisten pukevan musta stayup-sukat sillä ne tuo metsäkämpän tunnelmaan sopivaa sähköä.
Kun ne on paljastunut tiukkojen pvc-housujen ja ihomyötäisen t-paidan alta paljastuu sopivan pyödeät rinnat.
Miesten sopivan tiukat farkut, sopivalla t-paidalla saa miehiset lihakset näkyviin.
Nyt on etukäteen sovittu viimmekertaisen tapaamisen jälkeen yläkerran poikkihirren käyttöä.
Sillä tunnelmaa nostaa ajatus jommankumman parin sitomisesta käsistä yhteen ja köyden vetämisestä tiukalle niin että parin selät olis vastakkain ja köysi kiristäis kädet ylös.
Sitten molemmilta riisuttais housut pois, vain nainen
sais pitää stayupit jalassa.
Sen jälkeen jalat sidottais myös yhteen ja hieman haara asentoon.
Tämä vois olla isäntä pari joka tämän sitomisen tekee.
Sitten viraspari saa tuntea miten paidat nostetaan ylös ja suudelmat alkaa hivellä rintojen nipukoita käsien puristella rintoja pikkuhiljaa valua napojen kautta alemmas, miehen kieli pyörii häpykielen ympärillä ja naisen kielen pyöriessä terskan ympärillä kunnes penis on syvälle uponnut suuhun vain huulipunan värjäämänä.
Miltä tunuu kun mies työntää kieltää sisään emättimeen, mutta antaa silti tuntea kielen pään hivelyn klitoriksella.
On aika upottaa kovettunut penis märkään rakoon antaa sen tuntea miten nainen otetaan rajuin työnnöin sekä antaa orksmin tulla köysien hiertäessä punaiset jäljet ranteisiin.
Nainen ottaa miehen peniksen käteen ja voitelee liukasteella sen kovettunut varsi ohjataan naisen peräaukkoon vain nainen pääsee työntämään sitä syvemmälle peräaukkoon samalla työntäen sormensa emättimeen ja hieroen klitorista kunnes orgasmi lähenee ja liike kovenee ja tunne kuinka miehen elin sykkii peräaukossa ja valuva sperma tulee reisiäpitkin ulos.

Tämä oli sitä mistä ystävien kanssa puhuttiin tässä yks ilta ja ajateltiin toteuttaa.

2

9048

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen

      Sun tarinas on aika epälooginen ja osiltaan
      mahdoton toteuttaa..

    • Mies

      Oli miten oli.
      Kunhan uskaltais jutella nykyisten kavereitten
      kanssa seksistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      241
      7367
    2. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      139
      3801
    3. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      117
      2158
    4. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      32
      1400
    5. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      26
      1397
    6. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      32
      1354
    7. Minneapolisin tapauksesta hyvä video

      Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh
      Maailman menoa
      336
      1175
    8. Miksi et voi tutustua minuun irl?

      Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.
      Ikävä
      141
      992
    9. Milloin palaat

      Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️
      Ikävä
      23
      928
    10. Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!

      Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä
      Suomalaiset julkkikset
      7
      897
    Aihe