Metsästys

Pari&Seksi

Miesten saunomisen jälkeen syötäis ja nauttisimme takkatulen lämmössä vielä viiniä.
Tunnelma siinä on sopivan eroottinen jota on lisätty sopivan seksikkäillä vaatteilla.
Etukäteen on sovittu naisten pukevan musta stayup-sukat sillä ne tuo metsäkämpän tunnelmaan sopivaa sähköä.
Kun ne on paljastunut tiukkojen pvc-housujen ja ihomyötäisen t-paidan alta paljastuu sopivan pyödeät rinnat.
Miesten sopivan tiukat farkut, sopivalla t-paidalla saa miehiset lihakset näkyviin.
Nyt on etukäteen sovittu viimmekertaisen tapaamisen jälkeen yläkerran poikkihirren käyttöä.
Sillä tunnelmaa nostaa ajatus jommankumman parin sitomisesta käsistä yhteen ja köyden vetämisestä tiukalle niin että parin selät olis vastakkain ja köysi kiristäis kädet ylös.
Sitten molemmilta riisuttais housut pois, vain nainen
sais pitää stayupit jalassa.
Sen jälkeen jalat sidottais myös yhteen ja hieman haara asentoon.
Tämä vois olla isäntä pari joka tämän sitomisen tekee.
Sitten viraspari saa tuntea miten paidat nostetaan ylös ja suudelmat alkaa hivellä rintojen nipukoita käsien puristella rintoja pikkuhiljaa valua napojen kautta alemmas, miehen kieli pyörii häpykielen ympärillä ja naisen kielen pyöriessä terskan ympärillä kunnes penis on syvälle uponnut suuhun vain huulipunan värjäämänä.
Miltä tunuu kun mies työntää kieltää sisään emättimeen, mutta antaa silti tuntea kielen pään hivelyn klitoriksella.
On aika upottaa kovettunut penis märkään rakoon antaa sen tuntea miten nainen otetaan rajuin työnnöin sekä antaa orksmin tulla köysien hiertäessä punaiset jäljet ranteisiin.
Nainen ottaa miehen peniksen käteen ja voitelee liukasteella sen kovettunut varsi ohjataan naisen peräaukkoon vain nainen pääsee työntämään sitä syvemmälle peräaukkoon samalla työntäen sormensa emättimeen ja hieroen klitorista kunnes orgasmi lähenee ja liike kovenee ja tunne kuinka miehen elin sykkii peräaukossa ja valuva sperma tulee reisiäpitkin ulos.

Tämä oli sitä mistä ystävien kanssa puhuttiin tässä yks ilta ja ajateltiin toteuttaa.

2

9214

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen

      Sun tarinas on aika epälooginen ja osiltaan
      mahdoton toteuttaa..

    • Mies

      Oli miten oli.
      Kunhan uskaltais jutella nykyisten kavereitten
      kanssa seksistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      272
      906
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      46
      700
    3. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      665
    4. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      34
      571
    5. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      52
      554
    6. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      30
      486
    7. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      48
      467
    8. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      30
      459
    9. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      38
      450
    10. En pyytele enää koskaan anteeksi mitään sinulta

      Olet ollut kohtuuttoman kylmä ja tyly tilanteeseen nähden.
      Ikävä
      45
      437
    Aihe