Tuollainen on pistetty pystyyn: www.ostaulkomailta.com
Idea on lähtenyt siitä, että tieto verkko-ostojen tekemisestä ulkomailta on ripoteltu pitkin nettiä, mikä voi joistakin tuntua vaikealta tiedon etsimiseltä. Nyt yritetäänkin kerätä kokemukset ja muu verkko-ostamiseen liittyvä tieto yhteen paikkaan.
Tarkoitus olisi helpottaa erityisesti niiden tuskaa, jotka epäröivät, tai ovat muuten vaan kokemattomia verkko-ostamisessa.
Koska foorumi on uusi, on sillä huutava pula kävijöistä ja käyttäjistä, ja sitä myötä myös kritiikistä, parannusehdotuksista ja kiitoksista.
Käykääpä vilkaisemassa mitä on saatu aikaiseksi tässä syksyn pimeydessä, ja liittykää, sillä keskustelijat vasta tekevät foorumista foorumin.
Foorumi ulkomailta ostamiseen
LmnLL
1
785
Vastaukset
- riskybusiness
Täytyypä käydä vilkaisemassa. Tämä foorumi kun on ennemmin ostaminen netistä kuin ulkomailta. Ellos rules....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998