Hollolan WLAN -hotspotit

Hollolassa on melko paljon WLAN-hotspoteja alkaen Salpakankaalta
4594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Salpakangas


Kansankatu 5
Keskuskatu 3
Keskuskuja 8
Pihkatie 7
Tervakuja 1
Tervatie 7
Terveystie 27
Terveystie 33
Terveystie 37
Torikuja 1


Soramäki


Ahertajantie 3
Kumparetie 6
Pätkätie 2
Saaranlähteentie 1
Sompapolku 3
Suksitie 16
PL 789, Turku
Työtjärventie 13
Työtjärventie 22
Tösämäentie 3
Ylieerolantie 4

Pyhäniemi

Pätiäläntie 42

Tiilikangas

Aleksintie 2
Aleksintie 6
Kiventie 6
Järvisenkatu 3
Salpatie 1

Äänestä
  • Edellisestä on tainnut unohtiua, että Sairakkalassa on Kivikoskentie 123:ssa Wippies.

    Äänestä

Salpakankaalla ainakin ABC Hollolassa (Savikukko) ja McDonald's:ssa on WLAN.

Äänestä
  • Yksi melko heikko ja vain kauppa-baarin sisällä toimiva WLAN on CampingMessila. Se on Messilän rannassa leirintäalueella Messilän satamassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wire Less kirjoitti:

Hollolassa on melko paljon WLAN-hotspoteja alkaen Salpakankaalta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu