golf vs sirocco

vertailin noita 1,4 118kw tsi konella ja golfin arvot erilaiset kuin siroccon mistä nuo erot tulevat kun autojen ilmoitettu painokin on sama.silti golf pesee siroccon samalla konella niin huippunopeudessa kuin kulutuksessa.
4311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

voi olla enemmän ilmanvastusta.

Äänestä
  • sirocco pitäis olla niin sanottu urheilumallija perus golf sen voittaa niin jossakin on vikaa ilmoittaisivat edes arvot väärin ettei tule tuollaista mokaa

    Äänestä

  • jösses sentään kirjoitti:

    sirocco pitäis olla niin sanottu urheilumallija perus golf sen voittaa niin jossakin on vikaa ilmoittaisivat edes arvot väärin ettei tule tuollaista mokaa

    Todennäköisesti arvot on ilmoitettukin väärin, mutta ei riittävästi.

    Äänestä

Sirocco!
Sata kertaa siistimpi!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kumman kaa kirjoitti:

vertailin noita 1,4 118kw tsi konella ja golfin arvot erilaiset kuin siroccon mistä nuo erot tulevat kun autojen ilmoitettu painokin on sama.silti golf pesee siroccon samalla konella niin huippunopeudessa kuin kulutuksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu