Miten saan yamahani käyntiin

(tiedä ettei kuuluisi tänne mutta muualta en ole saanut neuvoja)

Eli minulla on yamaha bw`s vm.97, ostin projektiksi ja se kävi ostopaikalla mutta aamulla ei lähtenyt käyntiin (pakkasta, ryyppyä ei ole)
1162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

siinä voisi olla tuo CDI sökönä? tarkista johdot jos on kunnossa niin lainaa joltain kaveriltas ja jos se toimii niin ostat vaan uuden

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sonninkives2 kirjoitti:

(tiedä ettei kuuluisi tänne mutta muualta en ole saanut neuvoja)

Eli minulla on yamaha bw`s vm.97, ostin projektiksi ja se kävi ostopaikalla mutta aamulla ei lähtenyt käyntiin (pakkasta, ryyppyä ei ole)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu