Täs olis keski-ikäisiä ukkoja lähös kanarialle lomalle niin milläs saarella on parhaat lomaromassi likat?
lomaromansseja kanarialla
5
909
Vastaukset
- 7644
tiedä kun olette keski-ikäisiä ukkoja mutta nussimaan pääsee varmasti eli maksullisia naisia löytyy liki jokaisesta turistikohteesta ympäri maailmaa....
- saarelta löytyy
Mitä rupisempi kuppila, sitä helpommin löytyy venäläisiä lomaromasseja. Ilmaistahan se ei ole, mutta kai sentään rahaa on, koska sitä pitää mennä vonkaamaan noinkin kauas. (on myös muitakin värisävyjä)
- hyiqweqweq
löytyy Kanarialta (ikäluokassa 50-70 vuotiaita) ja pääsee panemaan melko helposti
- nussijoita
Jos ette kotimaassakaan saa, älkää mene sinne rahalla ostamaan. Ilman pitkää lentoa saa Suomestakin rahalla naista, ja värivlikoimssakin löytyy. Se on kuitenkin kokonaiskustannukset edullisempaa kuin jossain lentomatkan päässä.
Ostakaa nippu näppylähansikkaista ja vetäkää käteenne. Näin talvella voisi olla parempi vaihtoehto, että ostatte vuorelliset hansikkaat (villa-turkissisustaiset), käännätte ne nurinpäin, ja ei kun töihin. Hanskoihin pitää karvapuolelle pitää levittää hieman lypsyvoidetta ja ne pitää lämmittää huolella oikean tuntuman saamiseksi. SAMA MAKU, NUSSI TAI RUNKKASI ?- joulu p ukki
No olipa kovin yksityiskohtaiset ohjeet. Tästä ei voi kuin tehdä johtopäätöksen, että taidatkin olla varsinainen virtuoosi tuossa kuvailemassasi toiminnassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1037580Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3676649Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite643995Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293739Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1962226Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os201927- 621690
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181626Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11520Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11517