Warren Beatty - HUHHUH!

Joku roti...

Kun amerikkalainen liioittelee, hän tekee sen rempseästi KUNNOLLA! Herra Beatty väittää kaataneensa elämänsä aikana sänkyyn kanssaan (no, ei ehkä ihan aina sänkyyn, mutta...) lähes 13.000 naista!

Omien sanojensa mukaan hän menetti neitsyytensä reilu parikymppisenä, ja tätä nykyä heppu on yli 70v. Jos nyt lasketaan, että peliaikaa miehellä on ollut 50 vuotta, se tekee reilut 18.000 vuorokautta. Enkä usko millään, että heebo olisi painanut samaa tahtia vielä viiden-kuudenkymmenen ikävuoden jälkeenkin, voidaan laskennallisesti arvioida että ukko on (muka!) nussinut elämänsä liki jokaisena päivänä ERI NAISTA. no, HUH HUH! Ja siinä sivussa kekkuli on muka vielä ehtinyt "seurustelemaankin" useiden naisten kanssa, mikä sekin vähentänee "peliaikaa" rutkasti, jos seurusteluksi ei lasketa ihan parin viikon "keikkaa".

Toivottavasti äijä on pitänyt päiväkirjaa säännöllisesti, sillä elämänkerrassa tuollainen heitto vaatii ehdottomasti jonkinlaiset todisteet. Ettei vain olisi toiveajattelua, vilkasta mielikuvitusta ja vähän fictioksi keikahtaneesta omaelämäkertakirjasta kyse?

Olen ehkä vähän kateellinen (tai sitten en), mutta eihän tuohan usko sinisilmäisinkään kahjo!

1

529

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • beibi..

      hippiaikaan 70-luvulla bileissä ehti saman illan aikana hoitelemaan 5-10 typyä...ja ryhmikset lisäksi!!
      joten vanhempana voi jo tahtia hiljentää

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      113
      2341
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      30
      1157
    3. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      953
    4. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      942
    5. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      611
      912
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      855
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      85
      790
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      680
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      666
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      666
    Aihe