Warren Beatty - HUHHUH!

Joku roti...

Kun amerikkalainen liioittelee, hän tekee sen rempseästi KUNNOLLA! Herra Beatty väittää kaataneensa elämänsä aikana sänkyyn kanssaan (no, ei ehkä ihan aina sänkyyn, mutta...) lähes 13.000 naista!

Omien sanojensa mukaan hän menetti neitsyytensä reilu parikymppisenä, ja tätä nykyä heppu on yli 70v. Jos nyt lasketaan, että peliaikaa miehellä on ollut 50 vuotta, se tekee reilut 18.000 vuorokautta. Enkä usko millään, että heebo olisi painanut samaa tahtia vielä viiden-kuudenkymmenen ikävuoden jälkeenkin, voidaan laskennallisesti arvioida että ukko on (muka!) nussinut elämänsä liki jokaisena päivänä ERI NAISTA. no, HUH HUH! Ja siinä sivussa kekkuli on muka vielä ehtinyt "seurustelemaankin" useiden naisten kanssa, mikä sekin vähentänee "peliaikaa" rutkasti, jos seurusteluksi ei lasketa ihan parin viikon "keikkaa".

Toivottavasti äijä on pitänyt päiväkirjaa säännöllisesti, sillä elämänkerrassa tuollainen heitto vaatii ehdottomasti jonkinlaiset todisteet. Ettei vain olisi toiveajattelua, vilkasta mielikuvitusta ja vähän fictioksi keikahtaneesta omaelämäkertakirjasta kyse?

Olen ehkä vähän kateellinen (tai sitten en), mutta eihän tuohan usko sinisilmäisinkään kahjo!

1

526

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • beibi..

      hippiaikaan 70-luvulla bileissä ehti saman illan aikana hoitelemaan 5-10 typyä...ja ryhmikset lisäksi!!
      joten vanhempana voi jo tahtia hiljentää

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      162
      1398
    2. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      323
      1008
    3. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      43
      865
    4. Tappio Rydmanille

      Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html
      Perussuomalaiset
      148
      665
    5. Milloin näit kaivattusi viimeksi?

      Mitä olisit halunnut tehdä tai sanoa hänelle?
      Ikävä
      34
      663
    6. Missä tapasit kaivattusi

      ensimmäisen kerran?
      Ikävä
      38
      607
    7. 52
      561
    8. Sometähti villisika-Seppo on kuollut

      Suomussalmella lemmikki­eläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-20232445
      Suomussalmi
      28
      548
    9. Tiesitkös rakas

      Mun taivas on pilvinen ja synkkä. Päivät värittömiä ja harmaita. Missä olet, aurinkoni? 💔
      Ikävä
      44
      511
    10. Aattelin nainen

      Jos oppisin puhumaan. Rehellisesti, rennosti ja hetkessä.
      Ikävä
      107
      508
    Aihe