Toinen velkalurkeista vetää kaksin käsin xo:ta. toinen taas kannattaa abc huoltamoilta vaimollaan puita takkaan, että se siitä muuli elien elämästä .
Palstalla on kaksi hurjaa muulia.
Ei hääviä ole.
9171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Oletko harhainen? Luuletko tosiaan noita fiktiivisiä henkilöitä todellisiksi?
Toivottavasti olet jo osastolla ja päässyt hetkeksi internettiin, ei sinunlaisia voi vapaana liikkua. Ja mitä ihmettä teet asuntojen hinnat palstalla, sinulla ei omaa asuntoa tule koskaan olemaan, valtion puolesta pieni koppi korkeintaan. Häviäjä olet..
sait itkupotkuraivarin ja niitähän tulee lisää.
Tässä taas todistus muuleista,muulit elävät harhaisessa elämässä fiktiivi muulit johan se on muuten nähty.
vastailen omiin viesteihini
hhahahahaahhahhahhahahahahhahhahaahhhuuhuhuhuuhuhuhuhuhhahhahahaahahahahah.
Mikä v*ttu on muuli?!!! Ootko vähän vajokki ku käytät tollasii termejä?
Vaeltavat päät märkänä, paksuniskaisia ,limapäitä , velkaa ottavat minkä saavat ja ovatkin kuulema fiktiivisiä olentoja ja elvailevat velkaisella roippeillaan.Alentavat naisia kaikin tavoin laittavat kantamaan takkoihin puut abc huoltamoilta.Kaksin käsin kurlaavat ja ovat yhteiskunnan syöpiä.Elävät kuulema fiktiossa.
Kyllä, fiktiivisiä olentoja ovat kuvaamasi, oman pienen pääsi tuotoksia :)
Mutta hauskinta koko asiassa on että te tuhnut olette täysin totisinta totta, kirjoitusvirheineen kaikkineen ;)
No, pitäähän jonkun maksaa toisten rikastuminen, ei se raha itsestään synny. Toiset on vaan luotu voittamaan, toiset tuhnuttamaan ;)
että vuokralaiset ovat Suomen neekereitä.
Ovatkohan kaikki vuokraiset todella alempaa sosiaaliluokkaa?