Rakkaus

Vau,olet
mielötön
pakkaus
nyt iski
rakkaus,
oot uskomaton
lyyli,mut hitto
kun mulla
on näin
huono tyyli.
5150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei edes runon tynkää saati rakkausrunoa !
(vaan 4 pojoo siis konekin samaa mieltä!)

Äänestä
  • harmi kun et tykännyt :( Itken

    Äänestä

  • Matseltof kirjoitti:

    harmi kun et tykännyt :( Itken

    joku toinen tykkäs...

    Äänestä

  • 5 kirjoitti:

    joku toinen tykkäs...

    usko... Oon niin epäonnistunut runoilijana että oikein alkoi masentamaan.. Kiitos että pilasit päiväni

    Äänestä

no..tyyli mikä tyyli
paras on kun jonkinmoinen on
en kiellä enkä myönnä
mutta kyllä tätä runoa iltojen iloksi pitelee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matseltof kirjoitti:

Vau,olet
mielötön
pakkaus
nyt iski
rakkaus,
oot uskomaton
lyyli,mut hitto
kun mulla
on näin
huono tyyli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu