Olemme Suomen suurin ja arvostetuin jengi! Siinä ei vanhan liiton hörvelit hypi meidän silmille! Menikö jakeluun!!
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8745497
Painakaa sinne PÄÄ nuppiinne!!
9
314
Vastaukset
- Sulo.Poro.
Etenkin kun omaa tälläisen normaali älyisen ihmisen ajattelutavan. Niin te olette näköjään kasvattanut reviiriä. Siitähän se lähteekin toiminta etenemään! Niinhän se Veksikin pienestä lähti ja nyt Vanha Liitto ry kattaa koko Suomen ja maailmallakin tunnetaan, kuten youtube sivuilta hyvin tulee esille. Sitä vaan on laitettava pärstänsä likoon ja paskaa sataa välillä niskaan, mutta niinhän aina käy kun on noita kateellisia, saamattomia retkuja, mitkä vaan narisee, kun itsestä ei ole mihinkään, kuin suun pieksämiseen.
- Sulo-Pappa-Mc
Me ollaan keisareita, kuninkaita, paaveja ym. Mitä vielä pitää todistaa?? Kerroppa Poro!
- Sulo.Poro
Sulo-Pappa-Mc kirjoitti:
Me ollaan keisareita, kuninkaita, paaveja ym. Mitä vielä pitää todistaa?? Kerroppa Poro!
Ei voi kun nauraa jutuillenne! Viikon parhaat naurut!!!
- Sulo-Pappa-Mc
Sulo.Poro kirjoitti:
Ei voi kun nauraa jutuillenne! Viikon parhaat naurut!!!
Naurahan tarpeeksi, niin näytetään mistä aidot Lapin äijät on tehty!
- Sulo.Poro.
Sulo-Pappa-Mc kirjoitti:
Naurahan tarpeeksi, niin näytetään mistä aidot Lapin äijät on tehty!
Parrunpätkä meinaan, saatanan pampun retale!!!
- Nero1
hyvä mies rauhoitavia ottakaa.tuskin vanhaliitto teidän saarnaajien tunturimopedeista kiinostunnut.
- muumi-Iäppäri
mopo ja tämä on jo kunnon peli-----rahat löytyti kolehthaavista
http://www.omanetti.fi/llaikkeu/
- Käsipyyhe..
Hinuri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!=Pelle porukkaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=-bSarNEFm_0- hyihyihyi
Lapsellista fouhua! Kasvakaa ääliöt
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait803432Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso41404Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani41191- 261126
Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 70832Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es47806Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60754Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä45749Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t32742Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4697