Jokainen tietää, että jos häkällä ja räkällä olisi aikoinaan olleet kunnon autot, niin shumilla olisi ehkä pari mestaruutta, nekin olisivat aikaa ennen ferrua.
STUPPI JAPPI
juu joo
4213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ottaako niin hirveesti pattiin myöntää että joku on parempi? Sinänsä vormulaykkösellä ei ole mitään tekemistä autolla ajon ja ajotaidon kanssa tietenkään. Parikymmentä jonninjoutavaa sälliä ajaa leluautolla suljetulla alueella. Eikö se ole hölmöjen hommaa?
Kolaisivat vaikka lunta, nii olis jotain hyötyä siitäki porukasta.
teukkis79 (1 month ago) Show Hide
1
Marked as spam
Reply
levy yhtiön uhri...ehkä??? mut todellisuudessa ujo... juoppo joka ei kyennyt hallitsemaan juomistaan. ehkä osin jopa ujouden takia.
mut hieno ihminen, laulaja ja joillekin jopa ystävä. kaikki hyvät kuolee nuorena.... on ikävä...
sANOA SUMILLA OLISI ..vähän vitun vään noita .....pokaaleja..jos ressupelillä mentäisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.
Schumilla ei olisi yhtään maailmanmestaruutta, jos muut olisivat pystyneet voittamaan ne.
Mutta kun eivät pystyneet. Schumi nöyryytti koko kuskikaartin peräti seitsemänä vuotena ja lunasti ansaitusti paikkansa maailman YLIVOIMAISESTI parhaana formulakuljettajana, jota mm. räikkösen kaltaiset etanakuskit joutuvat katsomaan ikuisesti ylöspäin.