2010

onko kaikilla jo tämän vuoden kuviot selvillä? kuka ajaa tänä vuonna sm-sarjaa, missä luokassa ja millä kalustolla?
71550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

täällä on selvillä

Äänestä

KF3
PTN: Muhonen ja Rauhala
Mustonen Birell: Lehtinen ja Moilanen

Äänestä
  • No ompas puskaradio väärässä tällä kertaa.

    Äänestä

  • Tietääkseni Mustosella ei ole omaa tiimiä, toiminut aina mekaanikkona tarvitseville.

    Äänestä

  • oli tiimiä tahi ei,mutta mutta jokunen muu tiimi lopettaa toimintansa.

    Äänestä

  • tiukkapipo kirjoitti:

    oli tiimiä tahi ei,mutta mutta jokunen muu tiimi lopettaa toimintansa.

    Ketkä on lopettamassa ?

    Äänestä

  • Mahtava juttu Heikiltä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tuleva kausi kirjoitti:

onko kaikilla jo tämän vuoden kuviot selvillä? kuka ajaa tänä vuonna sm-sarjaa, missä luokassa ja millä kalustolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu