Tehokas ja edullinen jäähytys

Mikä on tosi tehokas ja edullinen jäähdytys systeemi?

Vesijäähyt on tehokkaista mutta maksaa mansikoita. Vai onko joku edullinen veisjäähytin systeemi olemassa? Tuulettimesta voi loppua puhti tai se on liian äänekäs. Siis mikä on paras konsti mielestänne?
2606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Viimeistään satasella saat parasta mitä siileillä ja tuulettimilla on tarjota. Superiso kuparisiili ja jätti-mutta-hiljainen-tuuletin irtoaa varmasti tällä rahalla.

Äänestä

Mikä pakko niitä vesijäähytarvikkeita on ostaa valmiina pakettina? Kaatistavarasta saa rakennettua (lähes) ilmaiseksi nestejäähdytyksen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cool kirjoitti:

Mikä on tosi tehokas ja edullinen jäähdytys systeemi?

Vesijäähyt on tehokkaista mutta maksaa mansikoita. Vai onko joku edullinen veisjäähytin systeemi olemassa? Tuulettimesta voi loppua puhti tai se on liian äänekäs. Siis mikä on paras konsti mielestänne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu