Löytyiskö oululaisnaiselle ulkoiluseuraa, mikseipä muuhunkin menoon. Viihdyn sauvakävelyn ja lenkkeilyn parissa. Myös luontoretket/kuvaus ja mökkeily kiinnostavat. Olen umpihetero, myöskään seksiseikkailuihin en ryhdy. Siispä huom. te omassa ikäcategoriasassani n. 55-60v. vaikkapa kamerankin kanssa liikkuvat vapaat, fiksut miehet! Tässäpä olisi mukavaa oppilasainesta seuraksi kevätaurinkoon jos kiinnostaisi. Sp.osoitteella voisi aloittaa, laitapa reilusti tulemaan.
Ulkoiluseuraa naiselle Oulusta
4
511
Vastaukset
- yey
sä lähtisit mökkeileen miekkosen kanssa mut röblötintä et antas? no jopas. kädenlämpö ja pari lasia viiniähän ovat joka pojan unelmahetkiä naisen kanssa. ja kyllähän sitä sauvakäveleenkin lähtee römpsän perässä. jos ei heti anna niin ehkä seuraavalla kerralla sitten.
- Auringon kultaa
Olisit lukenut tekstin ensin ajatuksella ja vastaisit sitten. Ei todellakaan ole tarkoitettu kaltaisillesi.
Eipä taida sun laisella miekkosella muuta päässä pyöriäkään kun seksi. Surkeita nämä sekopäät ja niitä vaan riittää. Pysy pois! - yey
Auringon kultaa kirjoitti:
Olisit lukenut tekstin ensin ajatuksella ja vastaisit sitten. Ei todellakaan ole tarkoitettu kaltaisillesi.
Eipä taida sun laisella miekkosella muuta päässä pyöriäkään kun seksi. Surkeita nämä sekopäät ja niitä vaan riittää. Pysy pois!ja sinäkö sait tuosta mielihyvää, kun aloit heti haukkumaan vain koska ilmaisin totuuden hyvin jyrkästi? Pystytkö aiemmasta tekstistäni todellakin väittämään, että juuri minä olen tuollainen?
- yxäxä
yey kirjoitti:
ja sinäkö sait tuosta mielihyvää, kun aloit heti haukkumaan vain koska ilmaisin totuuden hyvin jyrkästi? Pystytkö aiemmasta tekstistäni todellakin väittämään, että juuri minä olen tuollainen?
heitänpä tässä yhden foorumin, jolle yksinäiset, sekä miehet että naiset, voivat mennä vaihtamaan ajatuksia, jos ei muuta ole. Ei ole liian suuri, Ei sidö millään tavalla.
http://www.zone.zoneus.net/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 542798
- 612641
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p362163- 631937
- 551905
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa351602Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41935Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit112863Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.123839Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit37824