Etsin klaania tai tiimejä että voisi liittyy johonkin sellaiseen pelaan melko paljon tuota Call of duty modern warfare 2 ja olen aika hyväkin siinä, mutta nyt olisi hyvä jos löytäisi suomalaisia pelaamaan sinne kun moneen en ole vielä ainaskaan törmännyt. Joten löytyiskö mistään jonkunlaista klaania tai tiimiä mulle tai edes kamuja pelaamaan lisäilkää vapaasti.
Ps3 Nimi siel on Larppinen
Ps: Lisäilkää kaikki ja lähettäkää mulle ps3 viestii jos ois minkäänlaista tiimii tai klaanii tai ihan voitte laittaa kamu pyyntöjäkin kiitos ja kumarrus.
Call of duty Modern warfare 2
Larppinen
6
729
Vastaukset
- Jonsered83
Terve
Meikäläinen lisäsi nyt sut kamuksi... Pitäis tulla headsetti ens viikolla ni voi puhuakkin :)
Ja jos joku haluaa niin mutki voi lisätä kamuks PS3:seen nikki on Jonsered83 - finsepi
mä näin sut tänään pelaamassa ku olin samassa pelissä:D
- PelicanAndy
Tuttu nimi :D
- jobbelijoo
PelicanAndy kirjoitti:
Tuttu nimi :D
hahaa.!? oon nähny ton jonseredin monta kertaa modern warfare 2 se on mää oon tappanu sen monta kertaa
- THE FRC
FRC ei koskaan unohda mitä sie siellä veivasit!
- timpe
tarttis neuvoja pelaamiseen [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1196206Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto625141SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun674271SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023854Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost123621Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1203178SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522546Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352499Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672242Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val271600