Onko soliferi -85 olemassa tehareita?
Tehareita
Naikolai
4160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
vähän soveltaa. nythän puhutaan asuntovaunuista joihin harvat kehtaavat laittaa tehareita kun ei moottoriakaan ole.. jos kuitenkin sillä piparia haluut saada niin heitäppä kromatut ninjan putket taakse jesarilla kiinni (toimi muuten mulla ja nyt on keppi hellänä ku naista tulee kokoajan).
taitaa jätkällä olla keppi hellänä jostain muusta rutiini puuhasta::D:D
homoja. kateellisten panettelua, kaikkihan tietävät totuuden siitä että kun on kromatuilla tehareilla naista saadaan eikä naamalla.
Ja voiko sellaisia 15 vee ritsapilluja naisiksi sanoakkaan?Sit kun oot vetässyt ekat dogstylet, lähetyssaarnaajat ja suuhoidot nelikymppisenkans oot saanut naista. Ja siihen tarvitaan mies ei tollanen mikkihiiri!