Haussa hyvä hotelli / huoneisto lapsiperheelle Varsovan keskustasta ?
Vinkit tervetulleita.
Onko jollain kokemuksia tästä ?
http://www.royalrouteresidence.com
Hyvä hotelli Varsovasta ?
4
1098
Vastaukset 4
Em. huoneiston sijainti on hyvä, itse huoneistosta en osaa sanoa. Huomaa kuitenkin, että lasten iästä riippuen, lähes samaan hintaan voisit kenties saada huoneen huippuluokan neljän tähden hotellistakin.
Kun en tiedä ajankohtaa enkä lasten ikää, kokeile itse näin: mene osoitteeseen http://www.hrs.com/web3/ (valise kieli: suomi) ja täytä tiedot (ikä ratkaisee saatko huippuhintaan vai ei). Joskus 50 eurolla saa todella huippuhyviä loistopaikkoja.- Var so vaan
Kiitos vastauksesta. Tuo hrs.com on tuttu ja hyväksi havaittu.
Etsintä jatkuu.... reissu on maaliskuussa.
Josko parinviikon päästä olevilla Matka 2010 messuilla olisi vaikka jotain asiaan liittyvää - saa nähdä. - Karolus51
Var so vaan kirjoitti:
Kiitos vastauksesta. Tuo hrs.com on tuttu ja hyväksi havaittu.
Etsintä jatkuu.... reissu on maaliskuussa.
Josko parinviikon päästä olevilla Matka 2010 messuilla olisi vaikka jotain asiaan liittyvää - saa nähdä.Hyvän hotellin löytäminen Varsovasta ei todellakaan ole ongelma. Huoneisto on luonnollisesti hyvä ratkaisu, jos lapsia on enemmän kuin yksi, me olemme käyttäneet yhden kanssa liikkuessamme 3H- huoneita, joista jotkut ovat olleet itse asiassa sviittejä, sekä Varsovassa että muualla Puolassa. Mieleen ovat erityisesti jääneet sittemmin täysin uudistetut Grand ja Metropol sekä ylellinen aamiainen Jan Sobieskissa, mutta edullisemmissakaan vaihtoehdoissa ei yllätyksiä ole tapahtunut. Antoisaa matkaa!
- Var so vaan
Noniin. Varaus tehty. Yllättäen löytyi booking.com palvelun kautta joka on ollut yleensä minusta "huonohko" .....
http://www.booking.com/hotel/pl/oldtownwarsaw.en.html
Laitan raporttia kunhan reissusta tullaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 402586
- 551072
- 66921
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t53867Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227783T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin11710Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️61691- 49634
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81617- 65613