samsungin ja nokian välinen bluetooth yhteys

Ostettiin just tyttärelle Samsug s5230 ja tytär vähän pettyi kun ei saanutkaan bluetooth yhteyttä nokian kännyyn toimimaan. Onko kellään tietoa miten se onnistuis? Kait sillä tietokoneeseen yhdistettäessä sais edes jotain musaa ladattua????
1383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olihan nokian kännyssä bluetoothi päällä myös? jos oli nii sit en osaa sanoa mut.. Ja tietokoneeseen saa puhelimen kyllä yhdistettyä jos on tietokoneessa tarvittavat "liitännät".. eli uusissa koneissa saattaapi olla vakiona joku bluetooth yhteys(en tiedä varmaksi), mut esim oma kone joka on n 2v vanha, olen ostanut erillisen bluetooth tikun joka vaa tökätään usbiin ja laitetaan päälle..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytär 11 kirjoitti:

Ostettiin just tyttärelle Samsug s5230 ja tytär vähän pettyi kun ei saanutkaan bluetooth yhteyttä nokian kännyyn toimimaan. Onko kellään tietoa miten se onnistuis? Kait sillä tietokoneeseen yhdistettäessä sais edes jotain musaa ladattua????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu