SB ISKAR 25.5.10

ullalulla

Heips, onko ketään lähdössä kyseisenä ajankohtana sunny beachille?

Onko kokemuksia hotellista? hyviä, huonoja??

3

495

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tintukka 84

      Isomman lapsikatraan kanssa ollaan menossa kyseiseen hotelliin ja koko sb:lle ekaa kertaa. Ei siis ole ennakko kokemuksia, mutta en juurikaan huonoa palautetta ole Iskarista nähnyt. Päinvastoin, sitä on vaan kehuttu. Toivottavasti meille sattuu hyvät kelit tuolloin.Kovasti jo odotan matkaa, koska tämä talvi ja lumi alkaa jo kyllästyttämään.

      • spelis

        etsi toki aikasempia viestejä hotelli Iskarista, jaksa samoja läpytyksiä kirjottaa uudestaan joka paikkaan


      • Milazzz

        Toukokuu on hiljaisempaa aikaa,joten varmaan lapsiperheelle parempi. Kesä,Heinä ja Elokuu taas bileitä tulvillaan läpi yön ja nuorisoa täynnä. Kelit on toukokuussa suht.lämpimät mutta kesä ja heinä ja elokuussa on lämpimämmät. mutta toukokuussakin about 20-25 astetta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      118
      5402
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      276
      2206
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      92
      1773
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1220
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      341
      1197
    6. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1120
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      50
      1119
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      153
      1116
    9. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      114
      1098
    10. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      83
      1047
    Aihe