Renault Megane on kuulemma tulossa Ruotsinmaalla myyntikieltoon. On kuulemma todettu jarruiltaan vaaralliseksi. Milloin meillä? Kuka tietää tarkemmin ja koskeeko kaikkia Megane-malleja, Sceniciäkin?
Myyntikielto?
niinpäniin
93305
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Huolestuttavaa...
Näin ne turhat huhut leviävät...
Foortin myyntihän jo kielleettin ruotsissa, kun paikallinen erikoistoimittaja totesi sen olevan vaarallinen.
Jos on totta
Monennenkohan kerran tätä urbaanilegendaa nyt levitetään...Tälläkin palstalla taitaa olla kolmas kerta.
Kun joku kertoo "kuulemma"-tietoa, niin siirry seuraavaan viestiin.
Ootteko muuten kuulleet, että tojota lopettaa ajopelien teon kokonaan ja siirtyy valmistamaan pelkästään polkupyöriä ja mopedeja.
Tämä on varma tieto.
Tuli joukkokirje kaikille Megane II omistajille jossa kehotettiin palauttamaan tämän päivän aikana kaikki II Meganet siihen liikkeeseen, mistä ne on ostettu. Saa rahat takaisin 5 % korolla.
itelles!-
Niin kaikkihan sen tietävät että Toyota ostaa vanhaa tietoa suurella rahalla. Ostihan se Ferrarin suunnitelmatkin tosin kaksi vuotta vanhat ja sen näkee tuloksista.