vessassa yli laidan paskojat

Siisti paskoja

Miksi monet paskoo yli laidan? Onko se vaikeata töräyttää torttu sinne vessanpönttöön?
Hyi vittu mitä porukkaa...Sikamaista

8

829

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kakka85

      Joskus tulee sellainen iso torttu joka ei mahdu pönttöön :(

      • maha ripaskalla

        Ja joskus lentää niin kuin varpusparvi...


      • se on

        Jos istualtaan paskantaa, niin varmasti mahtuu pönttöön, vaikka roiskasis minkälaisen orvokin tahansa.
        Täytyy vain tarkastaa, että kysessä on pönttö, eikä esim. pisoaari.


      • &(&(&()
        maha ripaskalla kirjoitti:

        Ja joskus lentää niin kuin varpusparvi...

        Kovasti kun mieltynyt alkomahoolin ja korvikkeisiin sekä huonoon syömiseen käypi näin kun kroppa pettää.
        Vanhempaa miestä aikoinaan oltiin ajamasta julkisista jo ulos kun puolet oli aina jo lattialla ja osa vielä viereisessä seinässä mitä saavutusta kilvan ihmeteltiin.


    • asdjklffjklöasd

      Paskon epäsiisteissä vessoissa aina sillain että en istu rinkulle vaan kyykistyn niin että persposket ei ota rinkulaan. Joskus jos on ripulia niin lentäähän sitä sitten vähän kaikkialle, sori.

      • Anonyymi

        Sää oot se kuuluisa sarjapaskoja!


    • Anonyymi

      Aikoinaan itänapurissa muslimit paskansivat aina kykkysilään, kun Muhamet oli kuulemma niin määrännyt (vaikea uskoa määränneen, mutta tiedä tuota...), siis vaikka olisi ollut istumapönttö eikä reikä lattiassa. Vähän epäilen että yleensä lattiareiälliseen huussiin tottuneet olisivat nekin tehneet samoin, mutta muslimeja syytettiin.
      Kusta oli sitten ruiskunnut pitkin lattiaa ja paskaa mennyt ohi pöntön, istuinvanne oli revitty irti ja pöntön paljaissa reunoissa olisi kusiset kengänjäljet. Siinä piti sitten seuraavienkin hoitaa ulostamisensa jotenkin kyykyssä, Oisko samaa vikaa nyt täälläkin?

    • Anonyymi

      Ne on kehittyvien maiden kansalaisia esim. Venäjältä. Tottuneet seisomaan pytyn kannella ja voi mennä kakka huti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      2032
    2. Olen pahoillani kun olen satuttanut

      Välillä kiukuttaa paljon.
      Ikävä
      41
      630
    3. Olen aivan hajalla yhden

      Naisen takia😞
      Ikävä
      40
      593
    4. Mitä oikeasti haluat?

      🥹
      Ikävä
      42
      480
    5. Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä

      Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne
      Ikävä
      60
      470
    6. Miten sä jaksat

      Pitää susta huolen.
      Ikävä
      61
      469
    7. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      45
      450
    8. T.h tuomio

      Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin
      Suomussalmi
      6
      427
    9. Pientä pintaremonttia

      Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k
      Hyrynsalmi
      14
      423
    10. Hyvää yötä mies

      Kulta söpöliini 🥺❤️
      Ikävä
      40
      411
    Aihe