Laitoin kyselyä eteenpäin

Siitä, että kuka täällä voi nimettömästi poistella, muokkailla ja yhdistellä viestejä.
5176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Määkin pyysin apuun Frank Cannonin.

Äänestä

Miten niin muokkailla ja yhdistellä?
Yp teki hyvin työnsä, poisti illalla tappouhkaukset kuten heidän kuuluukin.
Sinun mielestäsikö ne olisi pitänyt jättää palstalle?

Äänestä

joka täällä on riehunut jo pitemmän aikaa.

Äänestä
  • aikojen alusta ja jo ennen sitä

    Äänestä

Kyllähän se selviää kun tarkastavat asian

Äänestä

Kommentoi aloitusta


FBI kirjoitti:

Siitä, että kuka täällä voi nimettömästi poistella, muokkailla ja yhdistellä viestejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu