Kertokaas mitenkä tota peliä voi pelata ilman sitä windows livetiliä että mistä valikosta pitää mennä peliin että ajosuoritukset tallentuvat pelin muistiin että ei aina tarvii aloittaa alusta koko peliä.
Colin Mcrae Dirt 2
1
888
Vastaukset
- Nörttiköpistefi
Painat vaan sitä Headset -shotin satsii oikeest yläkulmast ku alotat. Sitte valittet sen Windowsin oman asennusjutun, eli sen Etidatun ja sit siitä suoraa lataat sen Condersaattorille. Sit painat vaan ok ja Game Play. Sitku se kysyy sitä salasana ni paina mielummi Redrun ku että sen sijasta vaikka se Yhtdren. Redrunil se toimii ainaki 38% nopemmin, eikä se silti vaikuta pelin pääasialliseen grafiikka goortinaattiin. Ja alus sun pitää valita se Live osuus siitä Hypride asemast, tai muute voi mennä homma vituks... Eikä se auta vaikka valittis sen Windowsin ohjelmoivan Lawolderin ku siihe tavii sen Toggle lataus ohjelmiston lisäks viä Emulen. Ja jos on Emule pitää Konffata ainaki reitti oikeen ettei tarvitte mennä Yhftren432 kautta, muute tulee vaikeeta ellei paina eka Redrunia. Yleensä sitä joutuu rämpyttää että se lataa Headsetin kunnol, mulla tilttaa aina siihe 97% tai 98%... Mut saat kyl sillä Togglen ultra paketil pelittää ku vedän eka se Redrunin kautta Emululeen. Osaat kai?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1256388Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766195Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716143Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443982Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482405Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1301447- 131289
- 1871118
- 64950