JENNIFERISTÄ

Älkääpä naiset/miehet kiusatko ja arvostelko Jenniferiä niin voimallisesti. En voi millään hyväksyä sitä.

Minua ainakin naurattaa tuon naisen voimallinen tarve ottaa kantaa, joka asiaan=) Hän käyttää sananvapautta koko rinnanleveydeltä=)

;)
1747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

v***u eikö tää oo keskustelupalsta??Yksinäskö sä täällä haluat keskustella??Tai mitä setä täältä edes hakee? Eikö tuota tyyppiä saa ulos täältä??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


popkomis kirjoitti:

Älkääpä naiset/miehet kiusatko ja arvostelko Jenniferiä niin voimallisesti. En voi millään hyväksyä sitä.

Minua ainakin naurattaa tuon naisen voimallinen tarve ottaa kantaa, joka asiaan=) Hän käyttää sananvapautta koko rinnanleveydeltä=)

;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu