Kevari

Pitäisi saada kevari jolla pääsisi 100 km/h kyytiläisen kanssa ja tulisi maantiekäyttöön.Ehdotuksia saa antaa mikä olisi hyvä.
2284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä osta customia. Ovat painavia ja kiihtyvät vitun laiskasti ja ajo-ominaisuudet ovat päin persettä. Huonoista ajo-ominaisuuksista esim. kääntyvyys pienissä nopeuksissa ja kallisteleminen mutkiin. Osta vaikkapa Honda CBR tai Yamaha YZF-R125.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kevarin etsiä kirjoitti:

Pitäisi saada kevari jolla pääsisi 100 km/h kyytiläisen kanssa ja tulisi maantiekäyttöön.Ehdotuksia saa antaa mikä olisi hyvä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu