c asema vielä

antakaa ny tarkat ohjeet millä saan c aseman tyhjäksi xp asennuslevyllä????
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siinä vaiheessa kun valitaan osio jolle käyttis asennetaan, niin sulla on mahdollisuus poistaa olemassa olevat osiot ja luoda uudet. Niin sanottu clean install kannattaa tehdä tuolla tavalla.

Äänestä
  • Jos sulla on kovalevy osioitu esim C: ja D: -asemiksi ja käyttis on asennettu C:lle, niin poista ja luo uudestaan pelkkä C: osio. Näin data säilyy tallessa D:llä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


avuton kirjoitti:

antakaa ny tarkat ohjeet millä saan c aseman tyhjäksi xp asennuslevyllä????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu