Olisi mukava kuulla matkalaisten mielipiteitä kyseisestä hotellista. Aikaisemmin oltu muissa hotelleissa, mutta nyt kyseinen majoituspaikka kiinnostaisi
Mercure
korallisaarille...
2301
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Viime pääsiäisen tienoilla olimme ko hotellissa reilun viikon. Hotelli on kaikinpuolin Ok.
Huoneet todella siistit, siivous ym toimi hyvin. Yleiset tilat hyvässä kunnossa. Hotellin edestä lavataksi heittää tarvittaessa pääkadulle, vaikka ei se matka pitkä ole kävelläkkään. Kaikin puolin OK.
Ainoa haittapuoli oli hotellin nimi, taksikuskien oli joskus vaikea ymmärtää sanaa missä on r-kirjain.
Sekin hoituu helposti ottamalla respasta hotellikortin. Ympäristö rauhallinen, naapuritointilla oli vuosi sitten rakennustyömaa. Uima-allas suurehko (vesi vain turhan lämmintä) . Hyvää matkaa vain.
jep aivan jees hotla .tähän olisin päätynyt vuosien kokemuksella itsekkin ,mutta nyt on condo vuokrattu Jomtieniltä .Hyvää lomaa ja viityisiä hetkiä teille