ApuA!

Tapasin opiskelijabileissä l-tytön ja ihastuin!! Vaikka elän onnellisesti avoliitossa, tämä tyttö pyörii vaan mielessä..
En oo koskaan ollu naisen kanssa, mutta ehkä joskus haluaisin..
51209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Otsikko kertookin kaiken...:)

Äänestä

jos kerran elät onnellisesti avoliitossa. älä vain rupea säätämään mitään virityksiä, niistä ei seuraa kuin harmia ja särkyneitä sydämiä.

Äänestä

kovin om tuttu tunne.olen kans avoliitossa kohta 11 vuotta.aikaisemmin olen ollut jopa pitkissä suhteissa n.3 naisiem kanssa,ja kaipaan naisen hellyyttä jumalattomasti,se on ihan eri kun miehen kans.aikamoinen kulissi tää liitto on.

Äänestä
  • Niinpä!
    Olisin halunnu, että se halaus ois kestäny ikuisuuden, niin hyvältä se tuntu! On se joteki erilaista naisen hellyys..ainaki siltä tuntuu, ku ei oo kokemusta..

    Äänestä

  • kjm kirjoitti:

    Niinpä!
    Olisin halunnu, että se halaus ois kestäny ikuisuuden, niin hyvältä se tuntu! On se joteki erilaista naisen hellyys..ainaki siltä tuntuu, ku ei oo kokemusta..

    ole rohkee vaa,voit tuntea aivan jotain uskomatonta.mä aion ainakin yrittää löytää naisseuraa,kaipaan todella naisellista naista,mies sen hyväksyköön,tai sit lähtee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kjm kirjoitti:

Tapasin opiskelijabileissä l-tytön ja ihastuin!! Vaikka elän onnellisesti avoliitossa, tämä tyttö pyörii vaan mielessä..
En oo koskaan ollu naisen kanssa, mutta ehkä joskus haluaisin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu