Feng tuli kahvihuoneeseen ja söi mun eväät shuihinsa. Nyt on vähän nälkä ja chi:t heikossa hapessa. Miten mä nyt jaksan työpäivän loppuun..... OIn se aika ilkeä tuo Feng.
Feng tuli
ja söi.
4
629
Vastaukset
- 12-23
Joiko se sun Koshutkin?
- kyllä...
Kyllä joi. Sekin vielä. On se Feng aika armoton....
- tuuutuut
kyllä... kirjoitti:
Kyllä joi. Sekin vielä. On se Feng aika armoton....
Ruohon leikkuria,tai oikeestaan se on lumilinko,ostin fengiltä
- ja söi...
tuuutuut kirjoitti:
Ruohon leikkuria,tai oikeestaan se on lumilinko,ostin fengiltä
En osta kun jo kerran pääsin eroon. Ois pitänyt myydä se toiseen pitäjään tai ulkomaille...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083