Microsoftin paskasofta TAAS imee

http://www.mikropc.net/kaikki_uutiset/article364579.ece

Eiks IE-selaimen jakelu yleiseen käyttöön pitäs jo kieltää lailla. Jatkuvasti aiheuttaa haittaa ja syyttömätkin joutuu kärsimään vaikkei olis osaa ei arpaa. Tästä puuttuu enää valtioiden välinen oikea sota ton IE-pastan takii.
2108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hoitais riistäjä Google suojauksensa paremmin, mutta kun eivät osaa. Paska Nexusta vain kauppaavat.

Painukaa nyt hittoon pupuntu pojat sukkahousuilemaan!

Äänestä
  • vaan itse niitä sukkahousujas käyttämään! Sulla tuntuu olevan toi transsuilu ja kaikki muukin pervoilu jotenkin verissä kun luulet kaikkien muiden olevan samanlaisia kuin sä. Vai mitä fgjhnxfgnfxn15 alias solaris solaris alias puusilimä jne..?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja VUOTAA kirjoitti:

http://www.mikropc.net/kaikki_uutiset/article364579.ece

Eiks IE-selaimen jakelu yleiseen käyttöön pitäs jo kieltää lailla. Jatkuvasti aiheuttaa haittaa ja syyttömätkin joutuu kärsimään vaikkei olis osaa ei arpaa. Tästä puuttuu enää valtioiden välinen oikea sota ton IE-pastan takii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu