Tämä jämeräleukainen playboy on koko kanatarhan suosikki.
Misseistä melkein kaikki ottaisivat hänet.
Mitä tämä kertoo missiehdokkaiden älystä/moraalista?
Raha/valtako vain määrää?
Jos tämä kaveri toimisi vaikka hitsarina Turun telakalla ja hänet valittaisiin mr. Suomi kilpailuun.
Eipä menestystä juuri mittailtasi.
Mutta hän onkin miljonääri, ottaa itseään päätä pidempiä naisia? Oidipus kompeksi?
Joku sanoo että olen kateellinen. Miksi olisin? On naisia ollut, ja jos vieläpäkin olisi, tiedä häntä...
Misseistä melkein kaikki ottaisivat hänet.
Mitä tämä kertoo missiehdokkaiden älystä/moraalista?
Raha/valtako vain määrää?
Jos tämä kaveri toimisi vaikka hitsarina Turun telakalla ja hänet valittaisiin mr. Suomi kilpailuun.
Eipä menestystä juuri mittailtasi.
Mutta hän onkin miljonääri, ottaa itseään päätä pidempiä naisia? Oidipus kompeksi?
Joku sanoo että olen kateellinen. Miksi olisin? On naisia ollut, ja jos vieläpäkin olisi, tiedä häntä...
Vastaukset 42
Vanhimmat
yhden kerran, kenen miehen naamataulusta pidät. (ei peili)
Hän on oli mies jota arvostan. Rehellinen, teeskentelemätön taiteilija, monipuolinen ja hiukan juoppo.
Osasi laulaa, tanssia ja rakastaa. Sopivasti ja inhimillisesti.
mutta sano vielä toinen, joka ON.
Narsisti?
Berlusconi?, uudelleen turpaan ja lujemmin.
Ehkä sitten Tarja Halonen, hällä nyt on isompi leuka ja nenä kuin miulla:))
Kova kuhina kävi kun aloituksiasi ei näkynyt. Epäilivät mustasukkaisimmat
sinun olevan mattokeikalla sittemmin ketju poistettu.
Mattokeikalla, kova kuhina, nyt mie en pysy ihan mukann...
Kahteloo kämmeniään ja jatusteloo,tiiät sinä kuhan pelat entiiaa.
1,5v yhen lähöstä, tuli käly halaamaan.Ensimmäisen kerran naista liikutin sitten arkuttamisen.
Aivan kumma juttu, pyhässä asiassa verryttelyhousut olivat kerrankin tarpeen.
kaipaili maton laittajaa epäilivät kirjoittajat että oot menny sinne maton laittoon kun ei kuulunu mitään varmaan ainakaan vuorokauteen.
Että olen rappiomies muualla, en hienohkojen naisten/miesten kera täällä kurtturellina.
rappiolla, siellä on hyvä olla ei huolet paina ei rasitu polla.....
Siskon luokkakaveri. Lahjakkuus repesi.
Ismolla musiikkiin, Siskolla Sweitsin pankkipikkupomoksi.
No, kaikkia tarvitaan...
mutta seitkytluvun lopulla mentiin rappiolle oikeen linja-autolla jossa luki rappiolle ja niin rakastettiin niitä linja-auton omistajia huomaatko se tarttuu meinaan se nuoruuden muistelu.
Ole hyvä:
http://www.youtube.com/watch?v=AeJYeyqPfZI
olipas kiva kuunnella ite kyllä sitä aina sillon tällön karaokessa laulan mutta hassisen kone on niin hyvä ja niin hyvä biisi.
Niin on, ite jäin vähän koukkuun niille sivuille ton laittamisen jälkeen.
Paljon kovaa menoa :))
olla kannattas sunkin antua joskus suosiolla tai antaa meidän olla... v...tut minä mikää viisas ole tahdon elää vain kuin ihminen...
Antaudun kyllä siitä ei ole epäilystä. :))
Tässä kappale jota olis voinut soittaa muutamassa ketjussa.
Upeeta soittoa välillä.
Vaatteet on mun aatteet:
http://www.youtube.com/watch?v=3qP1H86vsEo&feature=related
että maukka perusjätkällä on ollu jo kahdeksankyt luvulla tän hetken trendi tukka millin sänki.
Viivatiina,Laskimme leikkiä joskus ennen tämän keralla.
Kiitos älykkäistä korrelaatoista.
tietysti jokainen ajatella haluamallaan tavalla mutta mää ajattelin sen ihan puhtaasti tästä -tiina muistan kyllä kun laskettiin joitain asioita ei unohda vaikkei kaikkia voi säilöökkään päähänsä kun sinne pitäs mahtua paljon muutakin.
Mutta musta yks ihania kappaleita ja oli pakko tääkin tänne ängetä:
Ai mikä pakko? No sisäinen pakko :))
http://www.youtube.com/watch?v=cp2lTuYbwfM&feature=related
tona vuonna mää olin melkein koko vuoden kahdeksantoista ja niin rakastunu jussiin se oli vähän renttu jollain lailla loppuhan se aikanaan sen jälkeen ei ookkaan ollu renttuja vaan kaks kunnon miestä ei kyllä yhtäaikaa ja jos nyt joskus satun laittaan tän jälkimmäisen kiertoon pitäs varmaan lähtee käymään sit handen luona insinöörit ei oo koskaan ollu lähellä mun sydäntä mutta eihän sitä tiedä saa se ainakin mut muisteleen menneitä.
tuli tosta mieleen kun ajettiin yhen iiiiihanan pojan kanssa Anglialla sellaista mutkaista, mäkistä hiekkatietä ja oli liukasta.
Yhessä mutkassa auto ei uskonutkaan ohjausta vaa hurja liirto vei meidät kylki eellä päin puuta.
Oli se täräys. Mutta ei meille mitään käynyt, vaan auto parka :((
Päästiin vielä ajamaan sillä pois vaan tää ihatsu sai kyllä kuulla kunniansa kun oli toisen ihmisen auton romuttanut.
Aika renttu oli hänkin, mutta söde.
oli niin ihania mutta enää ei ottas vastaan ei sit millään sellaisia vastuuntunnottomia retaleita.
Se oli sitä surutonta nuoruus aikka ja Kekkonen presidentti jo.
surotonta äiti ja isä piti huolta nyt ei oo niitäkään enää ihan oon orvoksi jääny.
Mutta mielessä ne on kiitollisuudella aina.
Vaan joskus oli kiva kun olis paikka mihin mennä kun elämä lyö nenään ja kuulla ne sanat: Kyllä sinä tyttö pärjäät.
Mutta ne kuulee vain ajatuksissaan ja pärjättävä on.
ja onhan sitä pärjänny jo näinkin "vanhaksi" niin mikä ettei tästä eteenkinpäin.
oletkin:)) Mä luulin jo että olet lähtenyt Pirre-tytölle lattiatalkoisiin. Siinä olis päässyt Poika verryttelemään vähän pitkän vetelehtimisen jälkeen;D Vai oletko herrasmies etkä kerro näistä "retkistä" :))) Mä ihan aattelin että sä olet se nimim.extempero joka soitti Pirre-tytölle ja lupas mennä Pirre-tytön luo kahveelle. Kyllä sä voit Pirre-tyttöä auttaa, en mä sua sen takia hylkää:))))
Sotien jälkeen Suomessa on ollut pulaa TEKIJÄMIEHISTÄ.
Ruikuttajia on, alkoholisteja on, lihavia on, saamattomia on, Hjalliksen mollaajia on.
Olkoon Hjalliksella rahaa tai ei, niin jotain sentään saa aikaiseksi.
Hjallis on mahtava kaveri, monestako meistä olisi purjehtijaksi?
Saati pallon ympäri? Hän on ainutlaatuinen kyky.
Mutta mitäpä mollaaman? Ulkonäöstä.
Karismaattinen merten pärskijä on Jaakko Julmaleuka, Örjändän Perkeleen vuonosta...
Se teki sen ja voitti.
En ole mitenkään yliseksuaalinen, mutta Hjalliksesta ei tule mieleen mitkään maskuliiniset tai suvunjatkamiseen liittyvät jutut. Ehkä olen sen verran mielikuvitukseton elukka, että en ottaisi Hjallista, váikka saisin.
on toisille valttia ja kun sitä on riittävästi. En kyllä huolisi koko ukkoa, niin paljon ei rahaa löytyisi. Ei silti, ei hänkään minua, pitäisi olla melkein missi.:)
ja rahaa kuin rantarosvolla, saa aina naisia
vaan ei laiskalasse
Hjallu on nyt varovainen kun joutui sydänkohtauksen takia siihen apllolaajenukseen. Sydänsairaus on vaikkei mikään vanhamies olekaan.
Helena-misu saa varoa ettei liikaa rynkytystä vaadi Hjallurilta. Nyt on tantra paikallaan ja loppuhuipennuksen voi jättää väliin:)))
minkä kokoinen klyyvari Hjalliksella on. Kaikkihan me tiedämme mistä se suuri nenä kertoo ...
Onko sillä väliä onko 15-25cm.
Eiköhän se sieltä ylempää ole, koskee myös sitä vastakappaletta.
joka juot sitä vaaleanpunaista jonka mainitsit tänään ydessä viestiketjussa joka on poistettu.
Miksiköhän mies toistuvasti pyrkii sinne, mistä on kotoisin...
Mitä ruttuisempi, sen kauniimpi....