adobe acrobat reader

tuli päivitettyä 9:ään. No, mitäs kun tässä nyt tuli samalla McAfee security scan. Ja mulla on jo koneella Norton ja windows-palomuuri siihen päälle. No, mitä mä tällä McAfeella teen, kaiken lisäksi kun se ilmoittaa ettei ole muka virusskanneria..... Täh?

Norton on kyllä vielä voimassa........
593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vaikka vapaaehtoisesti sen ruksin sinne ruutuun jätitkin. Asennuksessa ovelasti näytetään - vai oliko se jo lataussivulla - ruutu ja ruksi, jonka voi poistaa, jos huomaa.
Löytyyhän tuo skannaus ohjauspaneelin Lisää tai poista sovelluksia-tsydeemistä.
Poista sieltä.

Nortoni nyt istuu niin tiukasti, ettei sitä ihan helposti saa poistamallakaan lähtemään. Kai se on väärä hälytys, mutta selvitä se kun oot päässyt Mcafeesta eroon.

Äänestä

Teit sen tyypillisen virheen, että et lukennut mitä kaikkea olet lataamassa.
Tuo McAfee oli valinnainen lataus.

Äänestä
  • mutta mitä vitsiä sinne pitää kaikkee ylimääräistä ympätä , kiitti. :))))

    Äänestä

  • simple thäts Englis, but ai trai very well and ai hope ...tu simplekö ei ...tu...tu to works skulaa.

    Äänestä

  • Teuvo Dingdong kirjoitti:

    simple thäts Englis, but ai trai very well and ai hope ...tu simplekö ei ...tu...tu to works skulaa.

    Viittiks mennä hittoon. Siinä taas yks joka ei todennäköisesti ymmärrä yhtään mitään mistään, mutta vituttaa niin paljo toisten kysymykset, että pitää tulla tänne jotain englantia vielä sölkkään.

    Niin, alkuperäinen tässä, kyllä osaan englantia, osaan jopa kirjoittaa sitä oikein, enkä vain yritä ympätä jotain foneettista niin kuin sinä.

    Se, että se McAfee tuli, johtui ihan siitä, että ei tullut luettua koko tekstiä. Eikä sitä aiemmin ole tullut.

    Mutta ongelma tuli korjattua nyt kuitenkin. Ja olen kiitollinen, että täällä on myös asiallisia vastaajia. Sinun kaltaisesi olisi paras pysyä vaan jossain lastentarhassal. Taidat nauttia lapsuudestasi vielä aikuisenakin - niitähän piisaa yli 30-vuotiaita kakaroita!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mcafee kylkeen kirjoitti:

tuli päivitettyä 9:ään. No, mitäs kun tässä nyt tuli samalla McAfee security scan. Ja mulla on jo koneella Norton ja windows-palomuuri siihen päälle. No, mitä mä tällä McAfeella teen, kaiken lisäksi kun se ilmoittaa ettei ole muka virusskanneria..... Täh?

Norton on kyllä vielä voimassa........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu