BAXTERIN oilis jo aika lähteä.
En edes mitä nämä palloliiton ukot näki tossa kun sai viellä jatkosopimuksen.
BAXTER ei ole mitään muuta saanut aikaan kun suomen pelin vaan entistä enemmän sekaisin.
Montako voittoa Baxterin aikana on tullut? Ehkä kaksi tai sitten ei yhtään
ETELÄ-KOREA - SUOMI 2-0 BAXTER ULOS!
4
467
Vastaukset
- jutila
Todella nolo tappio jollekin Aasian kääpiövaltiolle. Jääkiekossa ei varmaankaan koskaan olla Etelä-Korealle tai muillekaan pikkumaille hävitty. Baxter ja Litmanen ulos!
- ksksk
suomelle on tullut Baxterin aikana? otetaan mys harjoitus pelit mukaan
- asaas
ksksk kirjoitti:
suomelle on tullut Baxterin aikana? otetaan mys harjoitus pelit mukaan
Tässäpä ne taitaa olla:
20.8.2008 Suomi-Israel 2-0
11.10.2008 Suomi-Azerbaidzan 1-0
28.3.2009 Wales-Suomi 0-2
6.6.2009 Suomi-Liechestein 2-1
5.9.2009 Azerbaidzan-Suomi 1-2
10.10.2009 Suomi-Wales 2-1
Lisäksi näiden 2 vuoden aikana mitä Baxter on nyt valmentanut Suomi on pelannut 4 tasapeliä ja hävinnyt jopa 11 otteluaan. - ***jap***
"Todella nolo tappio jollekin Aasian kääpiövaltiolle. Jääkiekossa ei varmaankaan koskaan olla Etelä-Korealle tai muillekaan pikkumaille hävitty. Baxter ja Litmanen ulos!"
Ei ole tainut Jutilan poika lukea maantiedon ja talousopin läksyjä.
Mitä se jääkiekko oikein on? Onko se miehisyyden mitta? Eikö housuissa ole sille parempi mitta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2629386IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3176554Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?691554Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61371Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921195- 1091141
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut721003Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40842Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23736MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311728